نمایندگی فروش روغن هسته انار | خواص روغن هسته انار| قیمت روغن هسته انار
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی \ غذایی

نمایندگی فروش روغن هسته انار

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : نمایندگی فروش روغن هسته انار

نمایندگی فروش روغن هسته انار

ما در مطالب قبلی از روغن های مختلف با منشاء طبیعی صحبت کرده ایم. برای مثال، روغن نارگیل، روغن جوجوبا و روغن بادام شیرین به خوبی شناخته شده است. اما امروز ما می خواهیم در مورد روغنی صحبت کنیم که به خوبی شناخته شده نیست و هنوز هم یکی از توصیه های پزشکان برای پوست افراد بالغ است. این روغن هسته انار است که روغن از بذرهای میوه ای خاص از انار استخراج می شود.

نمایندگی فروش روغن هسته انار

روغن انار چیست؟

روغن انار از همان روغنی است که از فشار دادن هسته انار بدست می آید. انار علاوه بر داشتن خواص عالی هنگام مصرف آن، روغن نیز با آن ساخته شده است، که به طور گسترده ای در تولید لوازم آرایشی استفاده می شود، چرا که خواص بسیار عالی برای پوست دارد. باید اطمینان حاصل کرد که روغن انار در جای خنک نگهداری شده است، زیرا با این روش اطمینان حاصل می شود که تمام خواص آن حفظ می شود.

روغن انار به طور مستقیم با ماساژ سبک و در مقادیر کم بر روی پوست استفاده می شود. چیز دیگری را اضافه نکنید، فقط پوستی مناسب برای جذب چربی روغن داشته باشید و خواص آن روی آن تاثیر می گذارد.

خواص روغن انار

در چند سال گذشته مردم به شگفتی‌ های روغن انار پی برده و این روغن محبوبیت خود را در سرتاسر دنیا بدست آورده است. پیشگیری از چین و چروک یکی از جالب ترین خواص این روغن است. این روغن دارای اسیدهای چرب است که به طور مستقیم از رادیکال های آزاد جلوگیری می کند تا از پیری زودرس پوست جلوگیری شود. این روغن، همراه با ویتامین هایی که از آن فراهم می کند، مانند ویتامین E و آنتی اکسیدان های آن می باشد. روغن انار به خصوص برای پوستی که بالغ می شود، پیشنهاد می شود یا به نظر می رسد اولین چین و چروک در آن ظاهر می شود. این روغن نه تنها پوست را مرطوب می کند، بلکه با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و پوست را تغذیه می کند.

روغن انار برای مرطوب کردن پوست: این یکی دیگر از خواص این روغن است، اگر چه تمام روغن ها، به میزان بیشتری یا کمتر، به مرطوب کردن پوست کمک می کنند. روغن انار برای جایگزینی برخی از کرم ها، مثل کرم شب، برای مرطوب کردن پوست و کمک به جلوگیری از ظاهر شدن چین و چروک ایده آل است. البته اگر پوست روغنی دارید، باید از روغن ها اجتناب کنید زیرا ممکن است بیماری پوستی را افزایش دهند.

روغن انار برای بازسازی پوست: این یکی دیگر از خواص روغن انار است و این کمک می کند تا پوست را بازسازی کند. این برای زمانی مناسب است که در حال کاهش وزن هستید، زیرا به هیدراته کردن پوست کمک کرده و از ترک خوردگی پوست جلوگیری می کند. همچنین به ما کمک می کند که پوست را در طول شب بهبود بخشد، بنابراین ایده آل است که در هنگام خواب به عنوان بازسازی کننده استفاده شود.

 

راههای پیدا کردن بهترین نمایندگی فروش روغن هسته انار

در سالهای اخیر محبوبیت روغن هسته انار به دلیل کاربردهای فراوان آن در صنایع آرایشی بهداشتی افزایش پیدا کرده است. پس از یافتن موارد استفاده از روغن انار، اکنون زمان پیدا کردن روش های مختلف شناسایی روغن انار با کیفیت بالا است. این موضوعی مهم است، زیرا مارک های متعدد روغن هسته انار در بازار وجود دارد و فقط تعداد انگشت شماری از شرکتها می توانند محصولات با کیفیت بالا را ارائه دهند. از این رو، شما باید عوامل خاصی را در نظر داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که بهترین خرید را انجام می دهید.

 اگر چه در حال حاضر شرکت های شناخته شده ای مانند اکسپورویا اسپانیا وجود دارد که روغن انار را تولید می کند. گیاه شناسان و فروشگاه های تخصصی روغن مکان های ایده آل برای پیدا کردن این روغن هستند. لازم به ذکر است که هنوز هم یکی از محبوب ترین ها مانند نارگیل نیست، اما در حال تبدیل شدن به شکل رایج تر است، بنابراین ممکن است آن را هرجایی پیدا نکنید.