⭐️✅ قیمت روغن آرگان | فروش روغن آرگان مراکشی
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

قیمت روغن آرگان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : قیمت روغن آرگان

برای خرید روغن آرگان چه باید بکنید:

در صورتی که بخواهید روغن آرگان را از بازار تهیه کنید، چند مورد برای بررسی وجود دارد که باید در جریان باشید. اولا اینکه، دو نوع آرگان اویل آرایشی وجود دارد که تفاوت قابل توجهی در بوی آنها است. اولین نوع روغن آرگان پرس سرد است و سپس یک بار فیلتر شده است. این درجه از آرگان دارای عطر دانه آرگان است. نوع دوم روغن آرگانی است که دو یا سه بار ار فیلتر شده است. این فیلتر ثانویه باعث می شود رسوبات باقی مانده حذف شده، درصد آب کمی دارد و تقریبا بدون بو می باشد.

طی سالیان دراز مشتریان ما دریافتند که روغن آرگان که برای درمان ضد پیری، صورت و مو مناسب است، همان روغن فیلتر شده می باشد. روغن آرگان آرایشی طبیعی با رایحه ای مناسب برای مشکلات پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. روغن آرگان واقعی باید دارای رنگ طلایی تا ​​زرد باشد. روغن فیلتر شده معمولا رنگ زرد بوده و سبک تر از روغن آرگان معطر است. هر دو نوع روغن بافت غنی و خامه ای داشته و در هنگام ماساژ در پوست شما کم یا به صورت کامل جذب پوست می شود.

 

روغن آرگان آلیاژی خالص و ساده

درخت آرگان به صورت زیستی رشد می کند. جنگل داران بربر که درختان آرگان را دوست دارند هرگز نیازی به استفاده از آفت کش ها و کود های گران قیمت ندارند.
اگر چه صدور گواهینامه ایزو یک روند بسیار گران قیمت است، دولت مراکش و برخی از سازمان های خارجی از Ecocert، گواهینامه USDA در بسیاری از مناطق تأمین مالی کرده اند.

هنگامی که آجیل آرگان برداشت می شود، آنها به سادگی توسط خورشید خشک می شوند، مغز آن به صورت دستی استخراج می شود و سپس به صورت سرد و فشرده می شود. این روغن آرگانی آزاد و عاری از هرگونه ماده شیمیایی را به ارمغان می آورد که برای محصولات پوستی و موی آن بسیار مشهور است.

روغن آرگان برای مراقبت از پوست

روغن آرگان به طور طبیعی غنی از ویتامین ها و باعث بهبود وضعیت پوست و جلوگیری از پیری پوست و افزایش تولید کلاژن می شود. استفاده منظم پوست را نرم و لطیف می کند، خطوط و چین و چروک کاهش می یابد،  زخم های پوستی کمرنگ تر می شوند. به همین دلیل است که به عنوان طلا مایع شناخته شده است و تنها درمان ضد پیری می باشد.
روغن آرگان نیز برای محافظت در برابر نشانه های کشش و  مشکل پوستی مانند اگزما استفاده می شود.

روغن آرگان برای درمان مو

روغن آرگان خالص مراکش دارای مزایای فراوان برای موها می باشد. این روغن مانند روغن جوجوبا مو را تنها در چند مرحله استفاده درمانی نجات می دهد. با تعمیر شفت مو، کراتینه پوست سر و درمان ریشه مو باعث ایجاد شامپوی شگفت انگیز می شود. آرگان همچنین می تواند با سایر روغن های طبیعی مخلوط شود تا کلسترول نهایی، کل مو را تعمیر کند.
سرم موی ماکیاک مو حاوی ۴۰٪ آرگان خالص و سایر روغن های طبیعی است که تمیز پوست سر و اضافه کردن یک درخشان براق است.

درمان موی عمیق تنها ۳۰ دقیقه طول می کشد و باید بیش از یک بار در هفته انجام شود تا اثر کامل داشته باشد.

روغن آرگان خوراکی

برای تولید یک روغن آرگان خوراکی دانه های آرگان قبل از پرس شدن تند می شوند. این به آن عطر و طعم و رنگ قهوه ای طلایی می دهد. ما آرگان روغن خوراکی را برای پختن غذاهای شیرین و طعم دار خریداری می کنیم. این نیز به طور سنتی برای بسیاری از مزایای سلامت برای شرایط مانند آرتریت، کلسترول، بیماری قلبی و دیابت استفاده می شود.

 

تگ ها :