⭐️✅ فروش روغن ارگان | خرید روغن آرگان عمده | بازرگانی آرگان اویلا
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی \ صنعتی \ غذایی

فروش روغن ارگان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : فروش روغن ارگان

فروش روغن آرگان

روغن آرگان

آرگان اویل به نوعی طلای مایع است. این روغن اکسیری است که جوانی را هدیه می کند. روغن آرگان فواید بسیار زیادی دارد و از درمان پوست و مو تا انواع مشکلات جسمی گوارشی و جلوگیری از سرطان را پوشش می دهد. این روغن از میوه درختی به نام آرقان  به دست می‌آید. درخت آرقان دارای ارتفاع حدود ۸ متر و عمر طولانی دارد، که در ۳۰ سالگی میوه می‌دهد و محصول بومی کشور مراکش می باشد.
در داخل میوه آرگان مغزی وجود دارد که روغن آرگان  از آن مغز بدست می آید. نکته جالب  اینکه این بوته این درخت در برابر خشکی، گرما، برودت هوا و شرایط سخت محیطی بسیارمقاوم می باشد. و چه بسا همین مقاومت سبب می‌شود آنچه به ثمر می‌نشیند، بسیار مفید و پرخاصیت باشد.

فروش روغن آرگان

کاربرد روغن آرگان

اهمیت درخت آرگان به سبب خواص زیاد دارویی روغنی است که در مغز میوه آن وجود دارد. روغن این محصول دارای منابع زیادی اسید چرب و امگا ۶ و ۹ همچنین ویتامین ها مثل ویتامین آ، ویتامین سی، ویتامین ای، آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید است. روغن آرگان در برابر اکسید شدن حتی بیشتر از روغن زیتون مقاومت نشان می دهد. امروزه بسیاری از مردم با خواص این روغن آشنا بوده و عصاره هسته میوه را برای ذخیره غذایی، درمان و تغذیه پوست و مو مصرف می کنند.
این روغن به دلیل دارا بودن ویتامین آ  پوست و مو را تغذیه کرده و می‌تواند آسیب‌دیدگی آنها را ترمیم کند. از دیگر از خاصیت های روغن آرگان این است که درصورتی که آن را به صورت خارجی استفاده کنید، می‌تواند رشد و تولید سلول را بهبود ببخشد و موجب پوست و موی سالم تری می‌شود.بخاطر همین است که در محصولات آرایشی و بهداشتی این روغن به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.