روغن گنه گنه | فروش روغن گنه گنه | خرید روغن گنه گنه | قیمت روغن گنه گنه
دسته بندی محصول : دارویی

روغن گنه گنه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گنه گنه

خرید روغن گنه گنه

روغن گنه گنه : گنه گنه گیاهی است بلند که رنگ برگ های آن سبز است و پوسته آن در کشت های مختلف رنگ پوست های متفاوتی دارد ، گنه گنه ی زراعی رنگ پوستش زرد رنگ است ولی گنه کنه جنگلی رنگ آن قرمز است که بهترین نوع آن قرمز یا خاکستری است ، خواستگاه اصلی این گیاه آمریکا و کلمبیا است اما امروزه به دلیل کاشت صنعتی آنرا در هند و آفریقا می کارند .

طبع گیاه گنه گنه صفراوی ( گرم و خشک ) است و از پوست شاخه و تنه آن به منظور ایجاد دمنوش و چای استفاده می شود ، همچنین از این قسمت های درخت گنه گنه به منظور روغن گیری استفاده می شود که روغن گنه گنه تولید می شود ! همچنین میتوان از جوشانده این گیاه به عنوان استعمال خارجی استفاده کرد .

سایر محصولات ما : فروش روغن درخت چای

از روغن درخت گنه گنه و یا روغن دانه کوینولا به خاطر مزایای دارویی متعدد بسیار استفاده می شود ، خواص درمانی این روغن شامل کاهی درد مفصلی ، بهبود قند خون و درمان دیابت ، درمان گزش توسط پشه مالاریا ، درمان عقب افتادگی پریود ، بهبود ضعف در دوران نقاهت و … می شود !

این روغن نسبت به قیمتی که دارد بسیار ارزشمند است و در داروسازی و صنایع دارو های گیاهی از آن به کرات استفاده می شود .

استفاده خودسرانه از روغن این گیاه ممکن است موجب بروز عوارض جانبی گردد که شامل سردرد ، معده درد ، اختلالات بینایی و … شود ، استفاده این روغن برای مادران باردار و شیرده منع شده است و باید حتما تحت نظر پزشک معالج استفاده شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت خرید ، استعلام قیمت و مشاوره با شماره های موجود در بالای سایت در تماس باشید .