خرید روغن گل گاوزبان | فروش روغن گل گاوزبان | قیمت روغن گل گاوزبان
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن گل گاوزبان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گل گاوزبان

روغن گل گاوزبان

معرفی روغن گل گاوزبان : گل گاوزبان گیاهی فوق العاده خاص با نام علمی Echium است که نام علمی سرده ایرانی آن Echium amoenum می باشد ! این گیاه معمولا در دامنه های کوه البرز می روید .

گیاه گاوزبان با گل گاوزبان گاهی اشتباه گرفته می شود که هیچ ربطی به همدیگر ندارند ، این گیاه در استان های اصفهان ، آذربایجان و شهر های دیگر ایران رشد می کند و با گل گاوزبان بسیار متفاوت است تنها گل های آنها با یکدیگر شباهت دارد .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

 

این گیاه معمولا به صورت خودرو در ایران رشد میکند و پرورش آن اکثرا به صورت صنتی است ، از قدیم الایام این محصول و مشتقات آن در طب سنتی و اصیل ایرانی مورد استفاده بوده است ! استفاده طولانی مدت از محصولاتی که حاوی گل گاوزبان باشد برای سلامت انسان مضر بوده و موجب سرطان کبد و یا آسیب دیدن این قسمت از بدن می شود که دلیل عمده آن وجود ماده شیمیایی به نام آلکالوئیدهای پیرولیزیدینی است .

 

خواص گل گاوزبان :

این روغن موجب بهتر شدن کیفیت پوست ، نرمی و از بین بردن خشکی پوست می شود همچنین باعث بهبود سریع زخم ها می شود ! این روغن با خواص اعجاب انگیزی که دارد و موادی مانند اسید سالیسیلیک باعث کاهش آکنه و ضد عفونی شدن پوست می شود . تمامی این عوامل دست به دست همدیگر داده و باعث کاهش سرعت پیری می شود .

این روغن داروی التهاب مفاصل است و با سرعت بسیار زیاد باعث کاهش التهاب مفاصل می شود برای استفاده از این خاصیت روغن گل گاوزبان را میتوان به صورت خوراکی و همچنین به صورت موضعی مورد استفاده قرار دهید اما باید دقت داشت مصرف بیش از حد این روغن میتواند موجب حساسیت ، مسمومیت و آسیب کبدی شود .

 

فروش روغن گل گاوزبان :

 

تیم بازرگانی ارگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید محصولات با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .