روغن گل سرخ | خرید روغن گل سرخ | فروش روغن گل سرخ | قیمت روغن گل سرخ
دسته بندی محصول : دارویی

روغن گل سرخ

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گل سرخ

اسانس گل رز

اما آیا می دانستید که خواص رزها بیشتر از یک بوی خوش است ؟ این درست است ! آنها دارای مزایای درمانی هستند که می توانند بسیاری از مشکلات را درمان کنند.

روغن گل رز که از طریق یک فرآیند ساده تقطیر بخار تولید می شود برای درمان بیماری ها و استفاده از آن در درمان های زیبایی طبیعی هزاران سال استفاده شده است.

تحقیقات و تجربیات شخصی به ما می گوید که روغن گل رز می تواند آکنه را بهبود بخشد، هورمون های تراز را کاهش دهد، اضطراب را کاهش دهد، افسردگی را کاهش دهد، سبب کاهش رزتاوا و افزایش میل جنسی شود.

اسانس گل رز با استخراج Rosa damascena ساخته شده و محققان کشف کرده اند که شامل چندین ترکیبات درمانی است که به منظور بهبود زخم در بدن ایجاد می شود.

خواص استفاده از روغن گل سرخ :

روغن رز باعث بهبود افسردگی می شود :

اجداد ما با استفاده از بوی گل زر شادابی و سرزندگی را برای خود و خانواده فراهم میکرده اند ، و در زمان ناراحتی از گل های خوش بو نظیر گل سرخ استفاده می کرده اند .

بوی گل زر میتواند در کاهش افسردگی پس از زایمان تاثیر مثبت داشته باشد و همچنین در روحیه عمومی افراد تاثیر به سزایی دارد .

نحوه استفاده از روغن گل رز برای افسردگی: اگر شما همیشه در معرض اضطراب و نگرانی هستید ، سعی کنید پنج قطره گل رز و پنج قطره روغن اسطوخدوس روی تخت ، قبل از خواب قرار دهید . امیدوارم از خواب بیدار شوید و آرامش را احساس کنید !

 

روغن گل سرخ برای سلامت پوست :

خواص زیادی در گل رز وجود دارد که برای پوست مفید است. مزایای ضد میکروبی و آروماتراپی به تنهایی دلیل خوبی برای قرار دادن چند قطره در لوسیون DIY و کرم های خود هستند.

روغن گل رز یکی از قوی ترین فعالیت های ضد باکتری در مقایسه با ۱۰ روغن دیگر است.

نحوه استفاده از روغن گل رز برای آکنه: اگر از آکنه رنج می برید، سه بار در روز یک ردیف اسانس گل رز خالص را روی لکه ها ماساژ دهید . اطمینان حاصل کنید که از یک پنبه استریل استفاده کنید. اگر قدرت ضد میکروبی بیش از حد برای شما باشد، آن را کمی با روغن نارگیل کمی رقیق کنید.

یکی دیگر از دلایل استفاده از اسانس گل رز برای سلامت پوست به علت توانایی غلیظ آن برای افزایش نفوذپذیری پوست است!

روغن گل سرخ برای سلامتی جنسی و هورمون:

از آنجا که آن را به عنوان عامل ضد اضطراب عمل می کند، اسانس گل رز می تواند تا حد زیادی به مردان با اختلال عملکرد جنسی مرتبط با اضطراب و استرس عملکرد کمک کند. همچنین گزارش شده است که این می تواند کمک کند تا هورمون های جنسی را معتادل کند ، که می تواند باعث افزایش میل جنسی شود.

چگونگی استفاده از روغن گل رز برای سلامت جنسی : بسیاری از مردان و زنان که در حال برنامه ریزی یک شب عاشقانه هستند، دو قطره روغن های ضروری زیر را در گردن خود قرار می دهند و یا در خانه یا اتاق خواب آنها را پخش می کنند

همچنین این روغن ها را می توان با روغن های حامل مانند ججوبه، نارگیل یا زیتون ترکیب کرد و سپس همسر خود را یک ماساژ درمانی هدیه دهید !

جهت خرید روغن گل سرخ (زُر) با کیفیت بالا و قیمت مناسب با تیم ما در تماس باشید !