روغن گل راعی | خرید روغن گل راعی | فروش روغن گل راعی | قیمت روغن گل راعی
دسته بندی محصول : دارویی

روغن گل راعی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گل راعی

خرید روغن هوفاریقون

روغن گل راعی یا هوفاریقون ، این گیاه بومی ایران است که در مناطق کردستان و نواحی رشته کوه های زاگرس رشد میکند ، از این گیاه میتوان به عنوان دمنوش استفاده کرد که برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است ! این گیاه در زمان جنگ های صلیبی به عنوان ضد عفونی کننده بر روی زخم های شوالیه ها قرارداده می شد تا روند بهبود زخم تسریع گردد و از عفونت جلوگیری شود .

گل راعی خواص متعددی دارد ولی از اصلی ترین خواص آن میتوان به خاصیت ضد افسردگی آن اشاره کرد ، مکانسیم این خاصیت به این صورت است که مهارکننده های سروتونین و برخی دیگر از انتقال دهنده های عصبی توسط هایپریسین که ماده ایست در درون گیاه مهار می شوند و میتواند تاثیر مثبت در روند شادی داشته باشد !

از داروهای مشتق شده از گیاه هوفاریقون در درمان افسردگی های مینور و حتی در مواقعی ماژور استفاده می شود ، استفاده از این دارو ها در زمان قاعدگی میتواند به بهبود روحیه فرد کمک کند .

روغن گرفته شده از گل راعی تمامی خواص گل آن را در بردارد و به روغن قرمز معروف است ، این روغن حاوی هیپریسین است که این ماده موجب تغییر رنگ روغن هوفاریقون در آفتاب می شود و رنگ آنرا به قرمز نزدیک میکند ! همچنین این ماده دارای خاصیت ضد التهابی ، آنتی بیوتیک ، بهبود زخم و سوختگی ، بهبود اسپاسم ها و درد های عضلانی و … است .

همچنین استفاده از روغن گل راعی باعث بهبود زخم های معده و مشکلات گوارشی می شود که به عنوان روغن دارویی مورد استفاده قرار میگیرد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند ها در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین هارا بخواهید

جهت خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

تگ ها :