روغن گل رازقی | فروش روغن گل رازقی | خرید روغن گل رازقی | قیمت روغن گل رازقی
دسته بندی محصول : اسانس ها

روغن گل رازقی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گل رازقی

خرید روغن گل رازقی

روغن گل رازقی : یاس رازقی گیاهی است بسیار زیبا و خوش بو با گل های سفید رنگ ، این گیاه نیاز به آفتاب و هوای گرم دارد تا بتواند به خوبی رشد کند ، این گیاه رونده بومی کشور های جنوب آسیا است و برای مصارف دارویی و پزشکی از آن استفاده می شده است .

از گیاه یاس عربی یا همان یاس رازقی به دلیل بوی خوشی که دارد اسانس و روغن گل رازقی گرفته می شود ، از اسانس گل رازقی در تولید عطر های طبیعی بسیار استفاده می شود و به عنوان عطر پایه شناخته می شود ! از روغن این گیاه به دلیل خواص متعدد و بسیاری که دارد در صنایع آرایشی و بهداشتی به منظور تولید انواع کرم ها ، لوسیون های مو و بدن و … استفاده می شود .

بوی رازقی همانند بوی رز خواص زیادی دارد همچون آرامش اعصاب ! یکی از خواص رازقی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است تقویت قوای جنسی است و میتواند سرد مزاجی را بهبود ببخشد ، رازقی این کار را با بوی خاص خود و تاثیر بر روی هورمون های مغزی انجام میدهد و موجب درمان افسردگی و شادی مفرط شود .

در برخی موارد از روغن گیاه رازقی در تولید محصولات دارویی همچون درمان کننده نیش حشرات ، دارو های خلط آور و بهبود دهنده تنفس در زمان سرماخوردگی ، خواص آنتی اکسیدانی و ضد ویروسی ، افزایش شیر دهی مادران ، خواص ضد التهابی و … استفاده می شود .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از بهترین برند های جهان به صورت مستقیم است با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون واسطه دریافت نمایید.

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

دیگر محصولات ما  : فروش روغن درخت چای

تگ ها :