روغن گل ختمی | فروش روغن گل ختمی | خرید روغن گل ختمی | قیمت روغن گل ختمی
دسته بندی محصول : دارویی

روغن گل ختمی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گل ختمی

خرید روغن گل ختمی

روغن گل ختمی : گل ختمی گیاهی است چند ساله که به صورت خودرو در اکثر مناطق ایران یافت می شود از تمامی قسمت های این گیاه برای مصارف دارویی استفاده می شود و در گدشته در طب سنتی بسیار پر کاربرد بوده است .

ارتفاع این گیاه به ۲ متر نیز می رسد و رشد سریعی دارد ! گل های آن رنگ های متفاوتی دارد که شامل سفید ، آبی ، بنفش ، صورتی و … می شود و انواع مختلفی از قبیل ختمی باغی ، تخمی کوهی ، ختمی وحشی ، ختمی چینی و … دارد که هرکدام خصوصیات منحصر بفرد خود را دارند .

امروزه از گیاه گل ختمی به عنوان روکش در دارو ها استفاده می شود ، اما در گذشته به منظور کاهش فشار خون مزمن و عصبی دمنوش ختمی را روزی یک بار می نوشیده اند .

از روغن گل ختمی به عنوان درمانی جهت پاکسازی کبد و بهبود شرایط پوستی استفاده می شود ، این روغن به بهبود جای جوش ، بهبود التهاب های پوستی ، بهبود اگزما و سوزش های ناشی از آن ، زخم های عمیق و سوختگی های شدید بسیار پر کاربرد است .

این روغن در داروهای کمپلکس گیاهی ، کرم ها و لوسیون های بدن و پماد های مخصوص زخم – سوختگی بسیار پر کاربرد است و جزو دسته روغن های گیاهی درمانی محصوب می شود .

همچنین این گیاه خاصیت مهسل قوی ، بهبود دلپیچه ، ضد سرفه و خلط آوری دارد که به دلیل طبع معتدل آن است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های تخصصی از برترین برند های جهان به صورت مستقیم است ، با خرید ازما بهترین قیمت هارا بدون واسطه دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود در سایت در تماس باشید .

 

دیگر محصولات ما : فروش اسانس آویشن