روغن گلیسیرین | فروش روغن گلیسیرین | خرید روغن گلیسیرین | قیمت روغن گلیسیرین
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن گلیسیرین

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن گلیسیرین

قیمت روغن گلیسیرین

روغن گلیسرین : گلیسرول یا گلیسیرین یک مایع بی رنگ و بی بو با فرمول شیمیایی C3H5(OH)3 است که به راحتی در آب حل می شود و در الکل به مقدار کمی قابل حل است ، این الکل سه عاملی در طبیعت به صورت چربی وجود دارد یک نمونه بارز گلیسرین روغن نباتی مورد استفاده در صنایع غذایی است .

کاربرد های آرایشی و بهداشتی گلیسیرین :

از گلیسرین در صنایع آرایشی و بهداشتی به صورت عمده استفاده می شود ، گلیسرول موجب حفظ رطوبت پوست می شود و برای محصولات آرایشی همچون کرم ها و لوسیون ها به عنوان مرطوب کننده ، نرم کننده و حلال استفاده می شود . همچنین در صنعت صابون سازی به منظور ساخت صابون های شفاف که باعث کاهش خشکی پوست و نرم شدن آن می شود استفاده می کنند .

 

کاربرد های صنعتی گلیسیرین :

از این ماده شیمیایی به منظور ضد یخ در جک های هیدرولیکی استفاده می شود و در صنایعی که از آهن و فولاد استفاده می شود به عنوان روان کننده در بین این قسمت ها استفاده می شود .

 

کاربرد های غذایی گلیسیرین  :

از گلیسیرین به عنوان شیرین کننده و همینطور حجم دهنده در صنایع غذایی استفاده می شود ! برخی از صنایعی که از گلیسیرین به مقدار زیاد استفاده می شود میتوان به نوشابه سازی و کلوچه سازی اشاره کرد .

 

روغن گلیسرین ابتدا از روغن زیتون هیدرولیز شده بدست آمد که ماده ای غیر سمی با عطر و طعمی شیرین است از این روغن در اکثر لوازم آرایشی و بهداشتی از قبیل چرب لب ، لوسیون بدن و … استفاده می شود و حدود ۲۵درصد از محصولات موجود در بازار از این محصول استفاده می کنند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده و تامین کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید.

 

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین