روغن کندوش | فروش روغن کندوش | خرید روغن کندوش | قیمت روغن کندوش
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن کندوش

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن کندوش

فروش روغن کندوش

روغن کندوش : کندش یا کندوش گیاهی کوچک است که شباهت بسیار زیادی با پیاز دارد و شامل گل های  زرد و ریشه ای که در آن آلکالوئید های متفاوتی از جمله Veratrin  است که موجب انبساط عروق می شود و فشار خون را پایین می آورد که برای انسان سمی است ، از این رو روغن کندوش را به صورت استعمال خارجی مصرف می کنند.

این گیاه بومی کشور هندوستان است و در ایران نیز در مناطق جنوبی کشت می شود ، ریشه آن در روغن گیری بسیار مورد استفاده قرار میگیرد که سطح جانبی آن رنگ تیره ای دارد ( سیاه رنگ ) و سطح داخلی آن به رنگ زرد است .

طبیعت کندش گرم و خشک است در طب سنتی بسیار استفاده می شده است و توسط برخی از امامان شیعه نظیر امام صادق مصرف آن توصیه شده است .

از روغن کندش در بهبود و درمان بسیاری از بیماری های مواستفاده می شود ، یکی از شایع ترین مشکلات مردم امروزه ریزش مو و نازک شدن آن است ! با استفاده از روغن کندش شما میتوانید مو های خود را تقویت کنید .

از این روغن در صنایع آرایشی و بهداشتی به صورت عمده استفاده می شود ، در محصولات مراقبت از مو ، ماسک ها ، لوسیون های مو ، محلول های رشد و … میتوان به وضوح روغن کندوش را احساس کرد .

نگهداری از این گیاه و روغن آن بسیار آسان است و خواص آن تا حدود بیست سال از بین نمی رود ، به منظور مصرف

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از بهترین برند های جهان به صورت مستقیم است با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون واسطه دریافت نمایید.

 

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

دیگر محصولات ما  : فروش روغن درخت چای