روغن کندر | فروش روغن کندر | خرید روغن کندر | قیمت روغن کندر
دسته بندی محصول : غذایی

روغن کندر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن کندر

خرید روغن کندر

روغن کندر به طور معمول از رزین بوسولیا ساکرا می باشد. همچنین روغن کندرنامیده می شود، دارای عطر شیرین و چوب است و گاهی اوقات برای کاهش استرس استفاده می شود.

در آروماتراپی، استنشاق عطر و بوی یک اسانس (یا جذب آن از طریق پوست)، به نظر می رسد پیام هایی را به سیستم لنبی، منطقه مغزی که بر احساسات و سیستم عصبی ما تاثیر می گذارد، ارسال کند

روغن کندر ممکن است بر تعدادی از عوامل بیولوژیکی نظیر ضربان قلب، سطح استرس، فشار خون، تنفس و عملکرد ایمنی تأثیر بگذارد.

اسانس کندر همچنین به عنوان عنصر در عطر، بخور دادن و محصولات مراقبت از پوست استفاده می شود.

خرید روغن کندر

خرید روغن کندر

خواص استفاده از روغن کندر :

 

آرتریت روماتوئید :

یک مطالعه قدیمی در مجله روماتولوژی نشان داد که کندر به کاهش تورم مفصلی آرتریت روماتوئید کمک می کند. برخی از تحقیقات نشان می دهد که کندر ممکن است با فرایند خود ایمنی مواجه شود، که باعث می شود درمان موثر برای آرتریت روماتوئید باشد. تحقیقات بیشتری از خواص ضدالتهابی موثر و ایمن سازی متعادل می کند.

 

آسم :

کندر میتواند به طور مستقیم روی تنفس انسان تاثیر بگذارد و باعث بهبود روند تنفسی شود ! بنابر این از کندر میتوان برای بهبود و درمان آسم نیز استفاده کرد.

 

سرطان :

کندر به طرق مختلفی ممکن است مانع رشد سرطان شود ، نشان داده شده است که اسید بوسولیک برای جلوگیری از آنزیم های خاصی که بر DNA اثر منفی دارند جلوگیری می کند.

 

عوارض جانبی : کندرممکن است جریان خون را در رحم و لگن تحریک کند. این می تواند جریان قاعدگی را تسریع کند و موجب سقط جنین در زنان باردار شود

 

جهت خرید روغن کند با کیفیت بالا با ما در تماس باشید