خرید روغن کالاندولا | فروش روغن کالاندولا | قیمت روغن کالاندولا
دسته بندی محصول : دارویی

روغن کالاندولا

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن کالاندولا

روغن کالاندولا

روغن کالاندولا : روغن کلندولا یک روغن طبیعی است که از گلهای گلبرگ (Calendula officinalis) استخراج شده است. که اغلب به عنوان مکمل یا درمان جایگزین استفاده می شود.

روغن Calendula دارای خواص ضد قارچی، ضد التهابی و ضد باکتریایی است که ممکن است برای بهبود زخم، اگزما تسکین دهنده و بثورات ناشی از پوسته پوسته شدن مفید باشد. همچنین به عنوان یک ضد عفونی کننده بسیار قوی طبیعی استفاده می شود.

 

بهبود اگزما با استفاده از روغن کالاندولا

 

این روغن به وسیله جوشاندن گلبرگ های marigold در یک روغن حامل (پایه) بدست می آید ، از این روغن برای تولید مرهم ها ، کرم ها و ضماد ها میتوان استفاده نمود ، همچنین میتوان به صورت چای و یا کپسول های کوچک مورد استفاده قرار داد .

روغن کالاندولا ممکن است یک درمان جایگزین برای درمان بیماری های مختلف پوست و نیز بهبود کیفیت و ظاهر پوست باشد. در اینجا چهار روش استفاده برای پوست گفته می شود.

 

استفاده از روغن کالاندولا به عنوان ضد آفتاب :

روغن Calendula ممکن است یک گزینه برای حفاظت از خورشید باشد، یک مطالعه آزمایشگاهی در سال ۲۰۱۲ نشان داد که این روغن دارای خواص SPF است و به عنوان یک مخلوط کرم میتوان آنرا استفاده نمود .

 

بهبود زخم :

این روغن می تواند بهبود زخم ها را تسریع کند، طی تحقیقاتی از سال ۲۰۱۳ گفته می شود که استفاده از آلوئه ورا یا پماد کالندولا همراه با مراقبت های استاندارد باعث بهبود زمان اپیزیوتومی می شود.

در این مطالعه، زنان که هر ۸ ساعت یکبار برای پنج روز از این کرم ترکیبی استفاده می کردند، علائم مانند قرمزی، تورم و کبودی را بهبود می بخشیدند. افزودن پماد الوئه یا کالندولا به مراقبت های استاندارد موثرتر از استفاده از مراقبت های استاندارد به تنهایی می باشد.

 

بهبود آکنه :

برخی از افراد برای درمان آکنه از روغن Calendula استفاده می کنند، یک مطالعه آزمایشگاهی نشان داد که عصاره گیاه کالندولا ممکن است مفید باشد و در روند درمان و پیشگیری از آکنه عامل کمک کننده باشد .

 

درمان پسوریازیس :

تحقیقات خاصی برای این خواص روغن کالندولا تا بحال انجام نشده است اما از گذشته تا به امروز این روغن از محبوب ترین روغن های درمانی مخصوصا درمان پسوریازیس است ، برای به یقین رسیدن در این موضوع نیاز به حقیقات گسترده در این ضمینه است .

 

فروش روغن کالاندولا :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، جهت خرید با ما در تماس باشید .