روغن کاج | خرید روغن کاج | فروش روغن کاج | قیمت روغن کاج | خواص روغن کاج
دسته بندی محصول : دارویی

روغن کاج

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن کاج

روغن کاج

روغن کاج : کاج درختی نام آشناست که در بسیاری از خیابان ها میتوان آنرا یافت که به عنوان تزئین و فضای سبز ایجاد شده اند اما به همینجا ختم نمی شود این درخت حاوی خواص متعددی است که از قسمت های مختلف آن نظیر برگ های سوزنی و دانه های آن منتشر می شود .

از برگ ها و شاخه های درخت کاج اسانس روغنی گرفته می شود که بویی بسیار عالی ، تازه و با طعم چوب دارد ، روغن برگ درخت کاج از طریق OTTO تقطیر بدست می آید که بخش اعظمی از ترکیبات مهم گیاه را حمل میکند .

 

خواص روغن کاج :

این روغن ضروری برای درمان برخی امراض نظیر سرماخوردگی بسیار مفید است و میتواند با عفونت های ریوی ، درد های عضلانی و ورم مفاصل ، خستگی و گلودرد مبارزه کند .

به دلیل بوی معطر این روغن طرفدارای بسیاری دارد و به عنوان روغن آرموتراپی و ماساژ از این روغن استفاده می شود همینطور در صنایع آرایشی و بهداشتی برای تولید انواع خوشبو کننده های بدن و پاکسازی کننده های پوست مورد استفاده قرار میگیرد .

در درمان التهابات  پوستی نظیر قرمزی ، خارش ، جای گزیدگی و … از این روغن میتوان استفاده کرد ، مخلوط این روغن با روغن نارگیل میتواند ترکیبی اعجاب انگیز برای درمان التهاب پوست باشد ، همینطور برای درمان شپش مو میتوانید از روغن کاج استفاده نمایید تا به نتیجه های مثبتی دست یابید برای این کار باید هر روز از این روغن استفاده کنید تا کاملا دوره درمان تکمیل گردد.

دانه های کاج درون جسم مخروطی قرار گرفته است که از لابلای آن میتوان دانه ها را خارج کرد ! این دانه ها حامل خواص بی اندازه ای هستند که میتوان از آنها روغنی گرانبها بدست آورد .

روغن دانه کاج در کاهش وزن بسیار موثر باشد ، این روغن با افزایش متابولیسم سلولی میتواند سوخت و ساز بدن شمارا بالا ببرد و همچنین میتواند در کاهش کلسترول خون تاثیر گذار باشد .

زیاده روی در مصرف روغن دانه کاج (راتیناج) میتواند بر قوای جنسی شما تاثیر منفی داشته باشد و باعث تضعیف نیروی جنسی شود این تنها عوارض جانبی مصرف روغن کاج است .

 

فروش روغن کاج :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت خرید با شماره های زیر در تماس باشید .