روغن ژرانیوم | فروش روغن ژرانیوم | خرید روغن ژرانیوم | قیمت روغن ژرانیوم
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن ژرانیوم

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن ژرانیوم

روغن ژرانیوم

معرفی کوتاه :

روغن ژرانیوم : ژرانیوم گیاهی است آشنا که ما آنرا با نام شمعدانی عطری میشناسیم ، این گیاه چند ساله نهایتا تا نیم متر میتواند رشد کند و در تابسان گلهای معطری می دهد که سفید شفاف با خطوط قرمز رنگ است .

ژرانیوم دارای گونه های متعددی است که خواستگاه اصلی آن آفریقای جنوبی است ، امروز و در سال های اخیر این گیاه به صورت تخصصی به کشت صنعتی رسیده است ، البته از این گیاه به عنوان تزئین پارک ها و منازل  نیز استفاده می شود .

نیاز های آبی و خاکی مناسب این محصول موجب کشت این گیاه در نواحی مرزی ایران ( مناطقی از کردستان ) به صورت دیم مورد کشت قرار میگیرد و به صورت وحشی در ایران به ندرت توان رشد دارد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

 

محصولات گل ژرانیوم :

از گیاه شمعدانی اسانس روغنی به نام ژرانیوم روزا توسط دستگاه کلونجر بدست می آید که اکثر آنرا ماده ای به نام گرانیول و سیترونلول تشکیل می دهد ! این اسانس بوی بسیار مطلوبی همچون گل سرخ دارد که در آرموتراپی ( رایحه درمانی ) بسیار پر کاربرد است .

گیاه شمعدانی عطری را در اواخر تابستان و در زمانی که به رشد کامل خود رسیده و درحال شکوفه دادن است ، به منظور استخراج روغن برداشت میکنند و با روش های تقطیر OTTO  و یا روش پرس سرد روغن آن گرفته می شود که بهترین روش برای روغن گیری پرس سرد است و تمامی خواص گیاه ژرانیوم را در برمیگیرد .

روغن ژرانیوم در درمان مشکلات افسردگی از طریق رایحه درمانی بسیار مفید است و میتوان از آن به عنوان عامل انعقاد خون نیز یاد کرد ، برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی ، دارای خاصیت ضد التهابی است که آنرا بسیار محبوب می سازد .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های جهانی به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت ها و برترین کیفیت ها را بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .