روغن پوست گردو | فروش روغن پوست گردو | خرید روغن پوست گردو | قیمت روغن پوست گردو
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن پوست گردو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن پوست گردو

خرید روغن پوست گردو

روغن پوست سبز گردو

گردو میوه ای خاص است که در اکثر نقاط ایران آنرا می کارند این میوه درختی بلند دارد که میوه آن بسیار پر مصرف است ، تنها مغز گردو است که اکثر مردم می شناسند و برای صبحانه مورد استفاده قرار می دهند اما بیشتر قسمت های دیگر آن از جمله پوست سخت و پوست سبز رنگ سطحی آن نیز استفاده های مختلفی دارد !

 

کاربرد روغن پوست گردو :

بیشترین استفاده پوست چوبی به عنوان لایه بردار طبیعی است که می تواند با این خاصیت سلول های مرده پوست را حذف کرده و پوستی شاداب تر به شما بدهد . برای اینکار باید پوست چوبی را پودر کرده و در ماسک های لایه بردار خود مورد استفاده قرار دهید .
از پوست سبز گردو میتوان روغنی گرفت که در انواع رنگ های طبیعی مو به کار می رود ، تا بحال به این موضوع دقت کرده اید که در هنگام پوست کندن گردو دست های شما سیاه می شود ؟

پوست سبز گردو خاصیت تقویت رنگدانه های مو را دارد و برای موهایی که سفید شده اند بسیار مناسب است ، از این رو می تواند در رنگ مو ها کاربرد داشته باشد ، روغن پوست سبز گردو حاوی تمامی موادی است که درون این پوسته است پس استفاده آن در صنعت آرایشی و بهداشتی مقرون به صرفه تر و راحت تر است .

از روغن پوست سبز گردو به منظور خاصیت سفید کنندگی دندان ، در خمیردندان های پایه ارگانیک استفاده می شود و برای کسانی که از مشکلات دهانی از جمله سرطان لثه رنج می برند بسیار مناسب است ، استفاده از این نوع خمیردندان ها باعث از بین رفتن عفونت یا آفت دهانی شده و بوی بد دهان را از بین می برد .

 

فروش روغن پوست سبز گردو :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های به صورت مستقیم از سراسر جهان است ، به منظور خرید و یا استعلام قیمت با شماره های ما در تماس باشید .

 

دیگر محصولات مشابه : فروش روغن گردو , فروش اسانس گردو