روغن پنبه دانه | خرید روغن پنبه دانه | فروش روغن پنبه دانه | قیمت روغن پنبه دانه
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن پنبه دانه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن پنبه دانه

روغن پنبه دانه
روغن پنبه دانه

روغن پنبه دانه

روغن پنبه دانه یکی از رایج ترین روغن های گیاهی مورد استفاده در ایالات متحده است ، که به عنوان “روغن گیاهی اصلی آمریکا” اشاره شده است، از دهه ۱۸۰۰ بخشی از رژیم غذایی آمریکایی بوده است و از آن زمان تقاضای مصرف در میان مصرف کنندگان بوده است.

گفته می شود روغن پنبه روغنی کم چرب است که طبق این گفته طرفداران، آن را یک گزینه سالم می دانند و از لحاظ ترکیب روغن چرب غیر اشباع، مشابه آن با کلزا، ذرت، گلرنگ، سویا و آفتابگردان است.

این روغن گیاهی اغلب برای سرخ کردن، سرخ کردن و پختن استفاده می شود. به گفته طعم خنثی، روغن پنبه دانه، بر خلاف سایر روغن ها، طعم طبیعی غذا را افزایش می دهد.

روغن پنبه دانه یک ویژگی آشنا در غذاهای فرآوری شده است، که به طور مطلوب توصیه می کنم اگر زندگی سالمی میخواهید از آن اجتناب کنید و این یک عنصر محبوب در مارگارین ها، گلدان ها و سرپاشی های شلاق است، زیرا به شکل کریستال بتا کمک می کند که بافت بی نظیر و ظاهر کرم کوتاه، اسپرد و محصولات مشابه را ترویج می دهد. روغن پنبه همچنین در سالاد استفاده شده است

سایر محصولات فرآوری شده که از روغن پنبه دانه استفاده می کنند عبارتند از: چیپس سیب زمینی و سیب زمینی سرخ کرده، محصولات پخته شده، غلات، سس مایونز، غذای دوست داشتنی شرقی و غذاهای تند

روغن پنبه دانه نیز در محصولات مراقبت شخصی مانند صابون و لوازم آرایشی استفاده می شود. از روغن پنبه دانه صابون و مواد شسشو نیز ساخته می شود . سایر محصولاتی که از روغن پنبه استفاده می شود، از لاستیک تا حشره کش ها و مواد منفجره استفاده می شود.

برای درمان زخم ها در نوزادان، روغن پنبه دانه میتواند باعث بهبود شود ، با این حال، روغن پنبه دانه حاوی ماده ای به نام گسسیپول است ،که یک سمی است که تنها می تواند توسط گاو و دیگر دام ها متابولیزه شود.

جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های شرکت در تماس باشید .