روغن پسته| خرید روغن پسته | فروش روغن پسته | قیمت روغن پسته
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن پسته

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن پسته

روغن پسته
روغن پسته

روغن پسته

روغن پسته یکی از روغن های خوراکی نسبتا کمتر شناخته شده است ، به طور عمده برای غلات در سالاد استفاده می شود و در غذاهای فرانسوی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن آنها آن را “huile de pistache” نامیده اند.

روغن از پسته های پخته شده تهیه شده است و دارای یک عطر بسیار قوی مانند عطر گردو و طعم منحصر به فرد است ، همچنین می تواند برای مراقبت از پوست و تهویه مو از طریق تغذیه ای که در آن فراهم می شود استفاده شود.

همانطور که مشاهده می کنیم، روغن پسته دارای ارزش غذایی قابل توجهی است زیرا نه تنها چربی های سالم (مانند امگا ۹ و امگا ۶) بلکه ویتامین E، کاروتنوئیدها و کلروفیل را فراهم می کند.

روغن پسته سرد فشرده سبز مایل به زرد است ، سبز تا حدودی ترکیب سبز زیتون و آهک است !

تغذیه :

اول از همه، روغن پسته روغن خوراکی است ، بدن ما می تواند بسیاری از مواد مغذی را از غذاهایی که از روغن پسته تهیه شده اند به عنوان یکی از مواد تشکیل دهنده تهیه کند! بنابراین، آن را به عنوان یک تونیک عمل می کند.

ضد التهاب :

یک مطالعه نشان داده است که روغن پسته می تواند در کاهش التهاب در بدن کمک کند،مشخص شده است که در کاهش التهاب ناشی از انتخاب مواد غذایی است که التهاب را تشدید می کند.

آنتی اکسیدان :

حضور ویتامین E سبب می شود که این روغن نسبت به سایر روغن های خوراکی که از ویتامین کمبود دارند نسبتا بی خطر باشد،این به این دلیل است که ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است و ترکیبات کاروتن و کلروفیل به قدرت آنتی اکسیداتیو اضافه می کنند.

تسکین درد : در کاهش درد های خفیف مفید است.

آنتی سپتیک : از ایجاد سپسیس بر روی زخم جلوگیری می کند.

ضد انعقاد : روغن پسته میتواند باعث انعقاد خون شود .