روغن پرتقال | فروش روغن پرتقال | خرید روغن پرتقال | قیمت روغن پرتقال
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن پرتقال

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن پرتقال

خرید روغن پرتقال

روغن پرتقال : پرتقال میوه ای است خوراکی از خانواده مرکبات که در اکثر نقاط ایران بخصوص در شمال کشور به وفور کشت می شود ، بیشتر کشت درخت پرتقال به دلیل استفاده مستقیم از میوه آن است اما از این میوه شگفت انگیز استفاده های دیگری نیز می شود که میتوان به روغن گیری از پوسته پرتقال و تولید اسانس اشاره کرد .

روغن پرتقال از پوست خارجی میوه پرتقال گرفته می شود و حاوی مقادیر بسیار زیادی از ویتامین سی ( آسکوربیک اسید ) است که برای بهبود کیفیت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است ، اما استفاده اصلی روغن پرتقال به منظور بهسازی پوست و شادابی هرچه تمام تر پوست است زیرا این روغن میتواند تاثیر بسیار زیادی بر روی جوش ها و همینطور آکنه ها داشته باشد .

یکی از برترین استفاده ها از این ماده به منظور افزایش میل و کارایی جنسی است ، با استفاده مکرر از روغن پرتقال می توانید میل از دست رفته خود را باز گردانید و از سلامت جنسی خود لذت ببرید ، همچنین می تواند باعث شادابی و سرخوشی شود که این خاصیت ضد افسردگی روغن پرتقال است .

از دیگر استفاده های این روغن پمی توان به کمک به بهبود درد های عضلانی ، بهبود گردش خون ، ادرار آوری قوی ، خواص ضد التهابی بسیار قوی ، آنتی باکتریال و مسکن طبیعی برای درد می توان اشاره کرد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی به صورت مستقیم از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهتری قیمت هارا بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های شرکت در تماس باشید .

دیگر محصولات ما : فروش اسانس پرتقال