روغن هویج | خرید روغن هویج | فروش روغن هویج | قیمت روغن هویج
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ غذایی

روغن هویج

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن هویج

اسانس هویج

"<yoastmark

روغن هویج در درمان مو محبوب است که در چندین فرم می آید و می تواند به روش های مختلف استفاده شود. گفته شده است که تغذیه برای مو، هر چند این ادعا بی نظیر است. مصرف کنندگان گزارش می دهند که موهای نرم تر، رشد سریع را افزایش می دهد، موها را از آسیب و بیشتر محافظت می کند. روغن هویج به شکل های مختلف می آید:

  • روغن از بذر هویج مشتق شده است
  • روغن حاصل از ریشه هویج است
  • بسیاری از محصولات و درمان های خرید شده توسط فروشگاه

 

روغن هویج حاوی مقادیر بالایی از ویتامین A، ویتامین E و بتا کاروتن است که مواد مغذی ضروری برای سلامتی مو هستند.

بر اساس شواهد بی نظیر، روغن هویج می تواند به رشد سریع و ضخیم شدن مو کمک کند. افرادی که میخواهند موهایشان را طولانی کنند و اجتناب کنند، ممکن است دریابند که روغن هویج کمک میکند. همچنین گفته شده است که موهایتان را با روغن هویج نیز بهبود می دهید و بافت آن را شفاف تر، نرم و لطیف تر می کند.

سایر افرادی که از آن استفاده می کنند می گویند که از جلوگیری از ریزش مو کمک می کند تا ریشه ها در پوست سر قوی تر شوند.

ویتامین های آن می توانند اثر محافظتی از آسیب های محیطی داشته باشند، محافظت از آن را از شدت اشعه UV و آلودگی محیط زیست. با افزایش گردش خون به پوست سر، روغن هویج نیز می تواند موهای شما را از ریشه به نوک سالم نگه دارد.

 

طرفداران می گویند که ملایم و شفاب است. از آنجا که عطر و بوی آرامش آن کم است، می توان آن را با دیگر اسانس های موجود در انتخاب خود برای شستشو یا درمان سفارشی ترکیب کرد.

 

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که دارای خواص ضد باکتری در برابر انواع باکتری ها و قارچ ها است. افراد مبتلا به شوره سر و پوست خشک پوست ممکن است از علائم آنها در مواجهه با موهای خود با روغن هویج مواجه شوند. استفاده از روغنهای طبیعی روی پوست سرتان، به خصوص اگر خشک شود، می تواند باعث تولید روغن بدن یا چربی بدن شود.

 

جهت خرید روغن هویج با ما در تماس باشید