روغن هل | فروش روغن هل | خرید روغن هل | قیمت روغن هل
دسته بندی محصول : دارویی

روغن هل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن هل

خرید روغن هل

معرفی هل :

هل گیاهی است با ویژگی های خاص دارویی که در طب سنتی بسیار از آن استفاده می شده است ، این گیاه بومی جنوب شرق آسیا که شامل هند ، نپال و بوتان است و قدمت استفاده از این محصول به چهل قرن پیش باز میگردد ، امروزه از هل سبز به عنوان ادویه بو دار استفاده می شود و در گذشته ادویه محبوب در کشور های رومی و مصری بوده است .

میوه این گیاه کوچک به اندازه حب انگشت است و رنگ آن سبز تیره یا مشکی است که حاوی عطر دلپذیری از هل است که در غذاها ، دسر ها و شیرینی ها استفاده می شود ، برترین استفاده از دانه هل در ایران مربوط به استفاده مستقیم از دانه هل در چای به همراه زنجبیل است که هر دو طبع گرمی دارند .

 

استفاده روغن هل :

از دانه های با کیفیت هل روغنی مبنی بر روغن هل با روش پرس سرد استخراج می شود که استفاده های گوناگونی دارد ، یکی از استفاده های آن برای دلایل ضد عفونتی ، ضد ویروسی و ضد التهابی آن است ! این روغن برای درمان مشکلات عفونی بسیار تاثیر گذار بوده و در برخی از داروهای گیاهی مربوطه از این مایع طلایی استفاده می شود .

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای

به عنوان آنتی بیوتیک از این ماده بصورت گسترده در طب سنتی استفاده می شده است و برای عفونت های لثه و دهان بسیار مفید بوده و میتواند باکتری های مفید پروبیوتیک معده را از بین ببرد .

روغن هل حاوی خواص ضد افسردگی است و در آرموتراپی بسیار استفاده می شود ! خواص ارموتراپی این روغن شامل بهبود مشکلات عصبی ، بهبود مشکلات روحی ، بهبود مشکلات معده و روده ، بهبود آریتیمی های قلبی و … می شود .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس ها از برترین برند های جهانی به صورت مستقیم است ، جهت استعلام قیمت ، مشاوره و خرید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .