روغن هلیله سیاه | فروش روغن هلیله سیاه | خرید روغن هلیله سیاه | قیمت روغن هلیله سیاه
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن هلیله سیاه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن هلیله سیاه

قیمت روغن هلیله سیاه

روغن هلیله سیاه : هلیله سیاه گیاهی است که در چین به عنوان گیاه مقدس شناخته می شود و نام های متفاوتی از جمله اهلیج و هاری تاکی دارد ، این گیاه به عنوان گیاه دارویی در طب سنتی توسط بسیاری از بزرگان این رشته توصیه شده است ، نهایت ارتفاع درخت آن میتواند به سه الی چهار متر برسد و در اوایل بهار شروع به گل دهی میکند که این گلها تبدیل به میوه هلیله سیاه خواهند شد .

میوه درخت حلیله سیاه ابتدا به رنگ سبز بر روی درخت است و تا زمان بلوغ و رسیدن کامل آن تغییر رنگ های متفاوتی میدهد و در نهایت به رنگ قهوه ای سوخته تا مشکی در می آید ، بهترین نوع آن میوه ای است که به صورت کامل سیاه شده باشد و شل نشده باشد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

طبیعت این گیاه سرد و خشک است و برای درمان بسیاری از امراض مناسب است ، همچنین منع های در مصرف آن وجود دارد ! استفاده این محصول در مقادیر زیاد برای بانوان شیرده و باردار مناسب نیست و کسانی که این ماده را استفاده میکنند ممکن است دچار نفخ و یا اسهال شدید شوند .

 

خواص و استفاده های روغن هلیله سیاه :

از این میوه میتوان روغنی استخراج کرد که با نام روغن هلیله سیاه شناخته می شود و برای درمان مشکلاتی نظیر ریزش مو ، تقویت کننده چشم ، تقویت کننده کبد ، درمان خشکی پوست ، درمان شوره سر ، درمان قطعی شپش و خواص آنتی باکتریال و ضد التهابی دارد .

از روغن هلیله سیاه در بسیاری از کرم های درمانی و ارایشی بهداشتی استفاده می شود و همینطور در شامپو های گیاه درمان شوره سر و یا درمان کننده شپش سر به صورت گسترده مورد استفاده قرار میگیرد .

بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از بهترین برند ها در سراسر جهان است جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.