روغن هسته هلو | خرید روغن هسته هلو | فروش و قیمت روغن هسته هلو | خواص روغن هسته هلو
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن هسته هلو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن هسته هلو

روغن هسته هلو

روغن هسته هلو : درخت هلو درختی بلند با ارتقاع متوسط ۵ متری است و شاخ و برگ فراوانی دارد ، درخت هلو در تابسان میوه هایش می رسد و قابل مصرف می شود هلو هسته ای سخت و پر خاصیت دارد که درون آن مغز تلخ مزه ای قرار دارد این مغز حاوی آمیگدالین است که باعث مسمومیت می شود به همین منظور استفاده از هسته آن صرفا برای استفاده های پزشکی در مقادیر بسیار اندک است .

هلو حاوی بسیاری از ویتامین ها نظیر ب۱ و۲ و۳ ، ویتامین ث و مقادیر بسیار زیادی ویتامین آ است همچنین مواد معدنی نظیر فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کلسیم ، برمیوم و منیزیوم است که آنرا میوه ای بسیار خاص بری مصارف عمومی میسازد و مزه بسیار عالی هلو آنرا بسیار خاص میکند .

میوه هلو بسیار پر خاصیت است و برای رفع عطش و تشنگی بسیار مناسب است ، مصرف این میوه در ماه مبارک رمضان میتواند بسیار کمک کننده باشد همچنین بوی بد دهان را ازبین می برد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

روغن مغز هلو یا روغن هسته هلو یکی از پرخاصیت ترین روغن های موجود در جهان است که بهترین تاثیر را در درمان درد های رماتیسمی دارد و میتواند آنرا بسرعت بهبود ببخشد ، این روغن در درمان درد محل بواسیر بسیار مناسب است و توسط طبیبان سنتی بسیار پیشنهاد می شده است .

به منظور تقویت قوای جنسی و بهبود کیفیت رابطه جنسی استفاده از روغن هسته هلو بسیار عالی است و میتواند تاثیر بسیار شگفت انگیزی بر سلامت جنسی افراد ایفا کند . همچنین در فرمولاسیون کرم های آرایشی و بهداشتی از این روغن استفاده می شود تا پوست شمارا با کیفیت تر کند .

فروش روغن هسته هلو :

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .