روغن میگو | خرید و قیمت روغن میگو | فروش روغن میگو | خواص روغن میگو
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن میگو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن میگو

فروش روغن میگو

میگو یکی از گونه های سخت پوستان است که در اکثر آب ها اعم از شور و شیرین میتواند زندگی کند ، این حیوان آبزی بسیار در مواجهه با مواد شیمیایی و سمی درون آب مقاوم است و در بدترین شرایط محیطی میتواند زندگی کند ! استفاده میگو از دیرباز تا امروزه توسط انسان ها به دلیل فسفر بالا و مواد مغذی بسیار زیاد مورد توجه بوده است .

یکی از مشکلات عمده ای که میگو و اکثر موجودات دریایی دارند این است که باعث آلرژی می شود و در برخی موارد حتی لمس پوست میگو برای افرادی که آلرژی شدید دارند میتواند موجب خطر و بروز آلرژی هایی همانند آنافیلاکسی شود اما اکثر این آلرژی ها اندک بوده و به گرفتگی بینی و خارش پوست ختم می شوند .

 

روغن میگو :

 

میگو را به صورت گسترده مورد پرورش قرار می دهند و به صورت بسته بندی هایی که پوست آنرا کنده و تمیز کرده اند به فروشگاه ها عرضه می کنند اما سرنوشت پوست میگو اندکی متفاوت تر از دیگر حیوانات آبزی است ! از این پوست که قسمت اعظمی از بدن میگو را تشکیل می دهد روغنی گرفته می شود که میتوان برای مصارف مختلف استفاده کرد .

 

خواص روغن میگو :

 

این روغن بسیار پر خاصیت بوده و استفاده های گوناگونی دارد ، خاصیت ضد التهابی این روغن بسیار مورد توجه است که برای درمان مشکلات پوستی نظیر کهیر ، خارش پوست ، اگزما و … بسیار تاثیر گذار است .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

برای تقویت مو از این روغن بسیار میتوان استفاده کرد ، استفاده روغن میگو در لوسیون های مو و شامپو های با کیفیت رایج است که موجب بیشتر شدن تراکم مو ، افزاش ذخامت ،از بین بردن شوره و مو خوره و … می شود .

 

فروش روغن میگو :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی با کیفیت و قیمت بسیار مناسب از برند های معتبر در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت کنید !

جهت استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید.