روغن میخک | فروش روغن میخک | خرید روغن میخک | قیمت روغن میخک
دسته بندی محصول : دارویی

روغن میخک

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن میخک

فروش روغن میخک

روغن میخک : میخک گیاهی از تیره میخکیان که خواستگاه آن کشور های خاور نزدیک است و در کشور عزیزمان ایران نیز به صورت خودرو و کشت صنعتی تولید می شود .

از این گیاه در آشپزی به عنوان ادویه استفاده می شود و در مدل های مختلف ادویه از جمله ادویه کاری بسیار پر کاربرد است ، این ادویه در کنار فلفل سیاه میتواند عطر بسیار مطلوبی ایجاد کند که برای آشپزی بسیار مناسب است ، این گیاه در گذشته بسیار با ارزش بوده و تنها افراد ثروتمند توان خریداری و استفاده ازآنرا داشتند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن درخت چای

این گیاه دارای خواص دارویی متعددی است که موجب شده توجه ها را به سمت خود جلب کند ، بهترین درمان مشکلات گوارشی و معده درد میخک است زیرا علاوه بر تاثیر بی حسی برای درد های معده میتواند گردش خون را در آن نواحی افزایش دهد و سوخت و ساز بدن را افزایش دهد .

 

استفاده از روغن میخک :

روغن میخک یکی از محصولاتی است که از گل میخک با روش پرس سرد گرفته می شود، از این روغن استفاده های بسیاری می شود که شامل بهبود درد های عفونی نظیر دندان درد ، گوش درد ، تنگی نفس و بهبود سردرد است ، در صنایع از این روغن بسیار استفاده شده است و در صنایع صابون سازی ، آرایشی وبهداشتی و پزشکی به عنوان خوشبو کننده طبیعی استفاده می شود .

 

عوارض جانبی میخک :

استفاده از دمکرده این گیاه بسیار مفید است و میتواند بسیاری از مشکلات کمک کننده باشد اما استفاده از مشتقات این گیاه برای افراد گرم مزاج توصیه نمی شود زیرا طبع این گیاه بسیار گرم است و میتواند باعث بروز عوارض جانبی شود.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، باخرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت کنید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در سایت در تماس باشید .