روغن مورد | فروش روغن مورد | خرید روغن مورد | قیمت روغن مورد
دسته بندی محصول : دارویی

روغن مورد

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن مورد

خرید روغن مورد

روغن مورد : مورد گیاهی است کمیاب از سرده موردیان که در نقاط بسیار اندکی از ایران و دنیا رشد می کند ، این گیاه همیشه سبز است و عطر خاصی دارد که به عطر مورد معروف است .

این گیاه متراکم با شاخ و برگ نزدیک به هم است ، از شاخص های شناخت این گیاه میتوان به گل های سفید رنگ بزرگ و میوه آبی تیره تا مشکی آن که شباهت زیادی به تخم مرغ دارند اشاره کرد.

این گیاه به علت خواص دارویی منحصربفردی که دارد در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد ، در گذشته از این گیاه در طب سنتی آریایی بسیار و به کرات استفاده می شده است . قسمت های دارویی گیاه را برگ های چرمی آن تشکیل می دهند که بوی بسیار تند و گیرایی دارد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

برگ های این گیاه دارای ۵ درصد اسانس فرار که متشکل است از ماده ی ترپینولن است و دیگر موادی همچون لینالول و سینئول در خود دارد ، از این گیاه برای درمان بسیاری از مشکلات از قبیل تبخال ، التهابات پوستی ، التهاب مخاط بینی ، احتقان و … استفاده می شود و دارای خواص ضد ویروسی و ضد انگلی است .

از استفاده های خوراکی آن به منظور بهبود کارایی سیستم گوارشی و بهبود گردش خون میتوان نام برد و میتواند مشکلات تنفسی ، سینوزیت و مشکلات مجاری ادراری را به خوبی حل کند .

روغن مورد حاوی تمامی خواص دارویی و پرشکی این گیاه است که به صورت تخصصی از برگ های این گیاه با ارزش استخراج شده است و به صورت درمان های طبیعی برای اسهال ، ریزش مو ، عفونت لثه و … استفاده نمود

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت مشاوره و خرید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .