روغن منداب | خرید و قیمت روغن منداب | فروش روغن منداب | خواص روغن منداب
دسته بندی محصول : دارویی

روغن منداب

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن منداب

قیمت روغن منداب

روغن منداب : منداب یا شابانک گیاهی است دارویی و ظاهری همانند تربچه دارد در اصل این گیاه علفی یک ساله است ، از برگ های این گیاه در سالاد به همراه دیگر سبزیجات و به عنوان سبزی خوراکی مصرف می شود اما به دلیل مزه تلخ و تند خیلی کمتر مورد توجه است .

منداب نام های متفاوتی دارد که برخی از آنها مانند روکو و روکت در کشور های آمریکایی ، اروپایی و شمال آفریقا بسیار شناخته شده است ، حداقل ارتفاع این گیاه میتواند به یک متر برسد و به منظور پرورش تجاری در کشور های اروپایی بسیار محبوب است .

 

گیاه منداب حاوی بسیاری از مواد معدنی ویتامین ها و آنتی اکسیدان هاست به همین منظور آنرا معجزه ی ضد سرطان می نامند ، این گیاه از جمله گیاهان دارویی پر مصرف توسط انسان است بسیاری از ویتامین ها از جمله آ ، ث و کا با مقادیر بالا در این گیاه یافت می شود که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از بیماری های کوچک نظیر سرماخوردگی و ویروس های فصلی جلوگیری می کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

روغن دانه منداب :

 

درباره گیاه منداب اطلاعات زیادی در دسترس است اما به دانه های این گیاه بسیار کم توجهی شده است ، از دانه های منداب برای گرفت روغن منداب بسیار پر خاصیت است و حاوی ۳۰ درصد مواد پروتئینی است که به نسبت همین مقدار مواد روغنی و چرب نیز دارد ! روغن منداب حاوی گواترزا و اسید اروسیک است که باعث می شود این روغن پیش از تصفیه به رنگ سفید و متبلور باشد .

 

این روغن برای ماساژ بسیار مناسب است زیرا درد های عضلانی را به سرعت تسکین می دهد و درد های مفصلی را میتواند بسیار بهبود ببخشد ، در برخی عطاری ها این مایع با ارزش را درمانی برای آرتروز و درد های سیاتیکی معرفی می کنند .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است با خرید از ما بهترین قیمت هارا بخواهید ، جهت خرید و استعلام قیمت با شماره های درون سایت تماس حاصل فرمایید .