روغن مریم گلی | فروش روغن مریم گلی | خرید روغن مریم گلی | قیمت روغن مریم گلی
دسته بندی محصول : دارویی

روغن مریم گلی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن مریم گلی

قیمت روغن مریم گلی

روغن مریم گلی : مریم گلی گیاهیست علفی و همیشه سبز از رسته نعناییان که به خاطر خواص متعدد دارویی که از قدیم الایام  و در طب سنتی ایرانی و چینی شناخته شده بود مورد توجه قرار گرفته است .

این گیاه به دلیل داشتن رزمارینیک اسید بسیاری از خواص رزماری را در خود دارد و شباهت زیادی میان این دو گیاه است اما کاملا متفاوت هستند ، هزاران سال پیش از گیاه مریم گلی استفاده های خرافی مانند حفاظت در برابر شر و حسد ، جن ، دعا نویسی و … استفاده می شده است که خوشبختانه امروز این استفاده های پایان یافته اند .

امروز از مریم گلی عصاره ، چای ، دمنوش و روغن فوق العاده خاصی گرفته می شود که به منظور استفاده های دارویی و خوراکی مورد مصرف قرار میگیرد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

پروژه های پژوهشی نشان داده که استفاده از روغن مریم گلی در غذا های و مراحل فراوری گوشت میتواند خواص شگفت انگیزی برای انسان به ارمقان آورد ، تقویت حافظه و بهبود کارایی مغز یکی از برترین خواص استفاده از روغن مریم گلی است که چه با مصرف خوراکی – موضعی و چه با بو کردن این روغن میتواند تاثیر مثبتی در بهبود کارایی داشته باشد .

روغن مریم گلی دارای مقادیر بالای آنتی اکسیدان ، مواد ترمیم کننده و ضد التهابی است که آنرا روغنی مناسب جهت پایه مواد آرایشی و بهداشتی می کند ، این روغن برای درمان برخی از بیماری های پوستی از جمله اگزما ، آکنه ، جای جوش ، پسوریازیس و کدری پوست بسیار مفید است و میتواند به سرعت ظاهر نامناسب پوست را تغییر دهند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده مستقیم انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد .

 

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در سایت در تماس باشید تا مشاوران ما بهترین هارا به شما معرفی نمایند .