روغن ماهی | خرید روغن ماهی | فروش و قیمت روغن ماهی | خواص روغن ماهی
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن ماهی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن ماهی

فروش روغن ماهی

روغن ماهی : ماهی حیوانی آبزی است که در رژیم غذایی افراد بسیار تاثیر گذار است ، مقدار بالای پروتئین ، امگا ۳ ، فسفر و بسیاری از ویتامین ها موجب شده تا مصرف ماهی به عنوان شاخه ای مهم از زنجیره غذایی قرار بگیرد .

 

خواص روغن ماهی :

 

روغن ماهی یا Oil Fish به روغنی اطلاق می شو که از بافت های روغنی ماهی بدست می آید ، این روغن استفاده های دارویی بسیار متعددی دارد که میتواند منافع بسیاری برای انسان داشته باشد . بهترین خاصیت این روغن خواص ضد التهابی آن است که برای درمان بسیاری از بیمای ها نظیر آرتروز ، آرتریت ، التهاب چشم ، ضد التهاب بافت ها و بهبود دهنده گردش خون میتوان اشاره کرد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

استفاده از این روغن به چندین صورت انجام می پذیرد ، این روغن در کپسول های خوراکی با نام کپسول امگا ۳ شناخته شده و در داروخانه ها به فروش می رسند ، استفاده بیش از ۳ کپسول در روز توصیه نمی شود و میتواند حساسیت زا باشد ! روش دیگر استفاده این روغن به صورت مستقیم در غذاها و سالاد هاست و روش دیگر استفاده روغن به صورت موضعی در نواحی مستعد آرتریت و یا دیگر بیماری های التهابی !

مصرف بیش از اندازه روغن ماهی موجب بروز آریتمی های قلبی می شود و میتواند ایمپالس های الکتریکی قلب را دچار مشکل کند ، برخی مطالعات نشان می دهد که استفاده بیش از حد حتی میتواند موجب مرگ شود .

 

فروش روغن ماهی :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین کیفیت را با لحاظ بهترین قیمت دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .

 

تگ ها :