روغن قهوه | خرید روغن قهوه | فروش روغن قهوه | قیمت روغن قهوه | خواص روغن قهوه
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن قهوه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن قهوه

خواص روغن قهوه

روغن قهوه : قهوه دانه های گیاه قهوه است که درختی بومی کشور های عربی تا آفریقایی است ، این ماده شگفت انگیز در مصرف بسیاری از قبیل دارویی ، زیبایی (آرایشی و بهداشتی) و خوراکی روزانه مورد استفاده در سراسر جهان است و طرفداران بسیار خاصی برای خود بدست آورده است .

روغن قهوه با روش های مختلفی از دانه های روغنی درخت قهوه عربیکا گرفته می شود ، این روغن حاوی اسانس قهوه نیز هست که بسیار بوی فوق العاده ای را فراهم می آورد ، به دلیل وجود بوی خاص قهوه در روغن آن ، برای استفاده های ماساژ درمانی و آرموتراپی با برخی روغن های اسانسی دیگر ترکیب می شود و مورد استفاده قرار میگیرد.

 

خواص روغن قهوه :

 

 

بیشتر افراد قهوه را به منظور بهبود کیفیت زندگی و بهبود خلق و خو استفاده میکنند ، این روغن میتواند با افسرگی شما مبارزه کند و استرس شما را بطور چشم گیری کاهش دهد . برای استفاده این خاصیت تنها کافیست چند پنبه آغشته به روغن قهوه را کنار میز یا تخت خود بگذارید تا تاثیر آنرا ببینید.

این روغن خاص برای درمان مشکلات پوستی بسیار عالی است ! به منظور بهبود جای ترک های پوستی در اثر کاهش یا افزایش وزن میتوانید از این روغن استفاده کنید این را باید بدانید که روغن قهوه مهار کننده سلولیت های پوستی است و میتواند از تجمع بیش از اندازه چربی در نقاط استعمال شده جلوگیری کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

برای جلوگیری از پیری میتوانید از این روغن فوق العاده استفاده نمایید زیرا با تحریک کلاژن سازی پوست شمارا جوان تر میکند و حاوی ویتامین ای ، آنتی اکسیدان ها و استرول هاست که در به سازی پوست بسیار مفید است .

استفاده این روغن برای جلوگیری از سرطان میتواند بسیار تاثیر گذار باشد ، به دلیل وجود آنتی اکسیدان های بسیار زیاد درون دانه های قهوه ، روغن آن نیز محتوی این مواد است که در جلوگیری از سرطان بسیار تاثیر گذار است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده و تامین کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید.