روغن قهوه سبز | خرید روغن قهوه سبز | فروش روغن قهوه سبز | قیمت روغن قهوه سبز
دسته بندی محصول : دارویی

روغن قهوه سبز

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن قهوه سبز

فروش روغن قهوه سبز

روغن قهوه سبز : قهوه سبز همان دانه های قهوه برشته نشده خام معمولی است ، در فرایند برشته شدن و تغییر رنگ از سبز به قهوه ای بسیاری از مواد ضد سرطانی (آنتی اکسیدان های فعال) ، ضد التهابی و کافئین درون قهوه کاهش می یابد برای همین پیشنهاد پزشکان بر مصرف قهوه سبز بیشتر از قهوه معمولی است .

از قهوه سبز معمولا به صورت دمنوش یا دم کرده استفاده میشود که به صورت دانه کامل یا پودر در بازار موجود است ، این ماده به منظور خواص فوق العاده ای که دارد مورد توجه درصد بالایی از مردم در سراسر جهان است .

دانه های قهوه سبز ، دانه های روغنی هستند که از آنها روغن قهوه سبز بدست می آید ، اکثر روغن های قهوه سبز به روش پرس سرد تولید می شوند که موجب از بین نرفتن مواد داخلی آن از جمله آنتی اکسیدان ها ، اسید کلروژنیک ، کافئین و املاح معدنی است  .

 

خواص روغن قهوه سبز :

 

قهوه سبز میتواند برای بهبود کلسترول بد خون بسیار مفید باشد و از بروز مشکلات قلبی و عروقی جلوگیری کند ، با استفاده روزانه یک فنجان از این قهوه میتوانید در هر سنی قلبی سالم و سرحال داشته باشید .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

یکی از برترین خواص روغن قهوه سبز خاصیت انتی اکسیدانی آن است ، آنتی اکسیدان های موجود درون این روغن باعث حذف اثرات رادیکال های آزاد می شود و با افزایش ایمنی بدن از بروز سرطان جلوگیری می کند ، دارا بودن اسید کلروژنیک موجب شده تا سطح قند خون را کنترل کند که برای افراد دیابتی بسیار مفید است .

به دلیل کافئین بالا این روغن انرژی بخش بوده و حال عمومی را بهتر میکند ، مصرف یک فنجان کوچک هر روز باعث می شود تا روز خود را پر انرژی تر شروع کنید و رضایت بیشتری از زندگی خود داشته باشید .

 

فروش روغن قهوه سبز :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا دریافت کنید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .