روغن قسط | خرید روغن قسط | فروش روغن قسط | قیمت روغن قسط
دسته بندی محصول : دارویی

روغن قسط

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن قسط

خواص روغن قسط

روغن قسط : قسط نام گیاهی است که نام های دیگری چون کوشنه و Costus دارد و به عنوان گیاهی دارویی از آن به کرات استفاده می شود . این گیاه نهایتا به دو متر رشد میکند و گلهایی سفید مایل به صورتی از خود به نمایش میگذارد ، بومیت این گیاه به کشمیر و ارتفاعات هیمالیا تعلق دارد و به عنوان گیاهی دارویی – روغنی از دیرباز در طب سنتی چینی مورد توجه طبیبان درباری بوده است .

ریشه گیاه قسط حاوی اسانس روغنی کوشنه است این اسانس حاوی مواد متفاوتی از جمله آپلوتاکسن  ، لاکتون ، کوستن ، فلاندرن ، الکل ترپن ، کامفن و برخی مواد ناشناخته است !

خواص روغن قسط :

 

طبیعت این گیاه گرم و خشک است و استفاده از روغن قسط میتواند تاثیرات متفاوتی بر بدن داشته مهم ترین خاصیت آن افزایش قوای جنسی در هر دو جنس است و میتواند شهوت را بیشتر کند ، میتواند به بهداشت دهان و دندان کمک کرده و بوی بد دهان را از بین ببرد و باعث باز شدن صدا شود .

برای مشکلات گوارشی استفاده از این روغن میتواند بسیار مفید باشد ، بوی بد دهان ناشی از مشکلات معده را میتواند از بین ببرد و ترشح بیش از حد اسید معده و ترش کردن را کنترل کند ! همچنین برای معده و روده میتواند به عنوان یک تقویت کننده عمل کند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

به دلیل وجود موادی همچون لاکتون ها ، کوستن ها و کامفن ها این روغن خاصیت ضد دردی دارد و میتواند به عنوان تسکین دهنده برای درد های سینه ، معده و رحم مورد استفاده قرار گیرد ، همچنین خاصیت ضد عفونی کنندگی قوی برای استفاده کنندگان بهمراه دارد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

 

جهت مشاوره ، سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر در تماس باشید .