روغن فلفل سیاه | خرید روغن فلفل سیاه | فروش روغن فلفل سیاه | قیمت روغن فلفل سیاه
دسته بندی محصول : غذایی

روغن فلفل سیاه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن فلفل سیاه

فروش اسانس فلفل سیاه

فلفل سیاه یکی از رایج ترین ادویه های موجود در این سیاره است.

این ارزش نه تنها به عنوان یک عامل طعم دهنده در وعده های غذایی ما، بلکه برای انواع مختلف دیگر، مانند استفاده از دارو، به عنوان نگهدارنده و در عطر.

در دهه های اخیر، تحقیقات علمی، بسیاری از مزایای استفاده از اسانس های فلفل سیاه مانند امراض از کاهش درد ، کاهش کلسترول، سم زدایی بدن و افزایش گردش خون را در بین بسیاری از افراد مورد بررسی قرار داده است.
 فلفل سیاه، نشان داده شده است که بسیاری از ویژگی های بهداشتی مفید از جمله خواص ضد سرطان ممکن است، به همین دلیل است که محققان آن را برای وارد شدن در رژیم درمانی برای درمان سرطان و همچنین پیشگیری از سرطان در نظر گرفته است.

روغن فلفل سیاه

روغن فلفل سیاه

خواص روغن فلفل سیاه :

 

تسکین درد :
به دلیل خواص گرمایی، ضد التهابی و ضد اسپاسم، روغن فلفل سیاه به منظور کاهش آسیب عضلات، تاندونیت و علائم آرتریت و روماتیسم عمل می کند.

 

هضم غذا :
روغن فلفل سیاه ممکن است به کاهش ناراحتی یبوست، اسهال و گاز معده کمک کند. تحقیقات حیوانی in vitro و in vivo نشان داده است که با توجه به دوز، piperine فلفل سیاه اثرات ضد عفونی و ضد اسپاسم را نشان می دهد و یا در واقع می تواند یک اثر اسپاسموتیک داشته باشد که برای تسکین یبوست مفید است. به طور کلی، فلفل سیاه و piperine به نظر می رسد ممکن است استفاده های پزشکی برای اختلالات حرکتی دستگاه گوارش مانند سندرم روده تحریک پذیر داشته باشند .

 

کاهش کلسترول :
مطالعه حیوانی بر اثر هیپولیپیدمی (کاهش چربی) فلفل سیاه در موش های صحرایی تغذیه شده با رژیم پرچرب حاوی کاهش کلسترول، اسیدهای چرب آزاد، فسفولیپیدها و تری گلیسرید ها بود. محققان دریافتند که مکمل های فلفل سیاه باعث افزایش غلظت کلسترول HDL (خوب) و کاهش کلسترول LDL (بد) و LDL (کلسترول LDL بسیار کم) در پلاسمای موش هایی که غذاهای پر چربی دارند کاهش می یابد.

 

  • دارای خواص ضد ویروسی است
  • کاهش فشار خون
  • فعالیت ضد سرطان
  • می تواند به عنوان نگهدارنده غذا مورد استفاده قرار گیرد
  • و …

 

جهت خرید روغن فلفل سیاه با شماره های شرکت درتماس باشید