روغن شیرین بیان | خرید روغن شیرین بیان | فروش روغن شیرین بیان | قیمت روغن شیرین بیان
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن شیرین بیان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن شیرین بیان

قیمت روغن شیرین بیان

روغن شیرین بیان : شیرین بیان گیاهی پر خاصیت است که به صورت ادویه های غذایی مصرف می شود ، از پودر یا شیرین بیان به صورت درسته در غذا به عنوان طعم دهنده استفاده می شود که بسیار مناسب است و هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد اما استفاده آن به عنوان داروی طبی گیاهی ممکن است عوارض جانبی خاصی به همراه داشته باشد .

شیرین بیان مصرفی ما درواقع ریشه گیاه شیرین بیان است که به صورت های مختلفی از قبیل ، اسانس شیرین بیان ، روغن شیرین بیان ، پودر ، عصاره و … در بازار وجود دارد و بنا به استفاده های خاص برای موارد متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد .

روغن شیرین بیان از دیرباز مورد توجه طبیبان بزرگ طب سنتی قرار گرفته است و در ایران باستان و چین از این گیاه در درمان موارد بسیاری از بیماری ها استفاده می شده است .

خواص روغن شیرین بیان :

یکی از برترین خواص این روغن خاصیت فوق العاده آن برای پوست است ، این روغن میتواند برای تمامی پوست ها حتی پوست چرب مورد استفاده قرار گیرد و جای جوش ، لکه های پوستی شدید ، آکنه و اغلب بیماری های پوستی از این دسته را به آسانی درمان کند ! این روغن قوی ترین لایه بردار روغنی برای درمان لکه هاست .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آووکادو

موارد منع مصرف روغن شیرین بیان بسیار محدود است اما به دلیل طبیعت بسیار گرم این گیاه بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روغن استفاده نشود زیرا ممکن است باعث بروز اشکال در تشکیل مغز جنین میگردد.

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده و تامین کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت خواهید کرد .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره تلفن های موجود در بالای سایت در تماس باشید.

 

تگ ها :