روغن شقایق | فروش روغن شقایق | خرید روغن شقایق | قیمت روغن شقایق | خواص روغن شقایق
دسته بندی محصول : دارویی

روغن شقایق

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن شقایق

خواص روغن شقایق

روغن شقایق : گل شقایق که معروف است به لاله داغدار و نماد خون شهدا در فرهنگ های مختلف است ! این گیاه به صورت وحشی و خودرو با گل های قرمز و زیبا در دشت ها می روید ، شقایق گونه های مختلفی دارد که یکی از گونه های آن خواص ضد درد دارد و در ایران بسیار یافت می شود این گونه از تیره خشخاش است که خواص مخدری نیز دارد .

شقایق حاوی موادی همچون مورفین ، پارامورفین ، نارکوتین و روئدین است که باعث خواص مخدری و تسکین دهنده درد را در در این گیاه ایجاد می کند ، طبع این گیاه بسیار سرد و خشک است و پیشنهاد می شود در هنگام استفاده از محصولات این گیاه حتما از مواد گرم استفاده نمایید .

از گل های شقایق معمولا به صورت دم کرده و جوشانده استفاده می شود اما میتوان با روش پرس سرد از این گیاه روغنی غنی بدست می آید که میتوان برای درمان بسیاری از امراض و بیماری ها استفاده نمود .

خواص روغن شقایق :

روغن شقایق به عنوان مسکن و مخدری بسیار ضعیف در صنایع داروسازی و داروهای گیاه مورد استفاده قرار میگیرد ! استفاده از این محصول باعث حالت خواب آلودگی و آرامش بخش است که روی سیستم اعصاب محیطی انسان میتواند تاثیر گذار باشد ، استفاده از این محصول برای کودکان و افراد مسن میتواند بهتر از استفاده داروهای شیمیایی باشد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

روغن شقایق به عنوان پاکسازی کننده کبد ، کلیه و مجاری ادراری میتواند بسیار خوب عمل کند و برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار گیرد .

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

 

جهت مشاوره ، سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر در تماس باشید .