روغن شترمرغ | خرید روغن شترمرغ | فروش روغن شترمرغ | خواص و قیمت روغن شترمرغ
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن شترمرغ

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن شترمرغ

فروش روغن شترمرغ

روغن شترمرغ : شتر مرغ حیوانی منحصر بفرد برای پرورش آسان و بازدهی بسیار مناسب آن است ، گوشت شترمرغ بسیار لذیذ و محصولات دیگری نظیر تخم و روغن آن نیز برای بسیاری از مصارف مورد توجه قرار گرفته است . روغن شترمرغ بسیار با ارزش بوده و مدت هاست که مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده این روغن به سه هزار سال قبل بازمیگردد که توسط زنان مصری و رومی مورد استفاده قرار می گرفته است .

 

خواص روغن شترمرغ :

 

روغن شترمرغ از چربی های بدن این پرنده گرفته می شود که برای درمان و بهبود بسیاری از بیماری ها نظیر آرتروز و رماتیسم مفصلی مناسب بوده و درد را تسکین می دهد . به دلیل بافت های بسیار ریز این مایع سریعا به پوست بدن جذب می شود و اثری روی پوست باقی نمی گذارد . جذب سریع باعث افزایش سرعت تاثیر گذاری این محصول شده است .

 

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

 

استفاده از این مایع پر ارزش برای انسان منافع پوستی بسیار زیادی دارد که شامل بهبود و رفع چین و چروک ها می شود ، استعمال این روغن بر روی پوست هفته ای سه روز موجب بهبود کیفیت پوست در آن نقطه می شود و برای رفع ترک های پوستی در اثر وضع حمل ، افزایش یا کاهش وزن میتواند بسیار تاثیر گذار باشد .

جهت تسریع در بهبود زخم ، بهبود سریع تر جای سوختگی ، رفع جوش و جای جوش دوران جوانی و رفع لکه های پوستی از خواص متعدد استفاده این روغن بسیار محبوب است .

 

فروش روغن شترمرغ :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین کیفیت را دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .