روغن شبدر | خرید روغن شبدر | قیمت روغن شبدر | فروش روغن شبدر
دسته بندی محصول : دارویی

روغن شبدر

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن شبدر

خواص روغن شبدر

روغن شبدر : شبدر گیاهیست علفی و چندین ساله که برای تغذیه دام بسیار مناسب است و اکثر کشت آن به منظور استفاده علوفه دام است ، برای کشت این محصول نیاز به خاک با کیفیت و مرطوب و آب و هوای خنگ است تا بهترین بازدهی را شاهد باشیم این گیاه نیاز آبی متوسط رو به کم دارد به همین منظور در مکان هایی که آب کمتر یافت می شود یا بارندگی کمتر است از این محصول استفاده می شود .

استفاده از این شبدر صرفا برای دام نبوده و از این محصول برای تولید روغن ها ، اسانس ها و داروسازی استفاده می شود ! برخلاف تصور عامه این گیاه برای انسان بسیار پرخاصیت است و در بین گیاهان طب سنتی جایگاه ویژه ای دارد .

خواص روغن شبدر :

با گرفتن روغن از این گیاه میتوانید از خواص شگرف آن استفاده نمایید ، مهم ترین خاصیت روغن شبدر در بهبود و درمان افسردگی و دردهای عضلانی است ! برای استفاده از این خاصیت روغن باید مقداری از آنرا در دستگاه بخور ریخته و در اتاق خود قرار دهید ، این روغن در دسته روغن های مناسب آرموتراپی ( رایحه درمانی ) قرار دارد و برای بهبود اعصاب بسیار مناسب است .

شاید عجیب باشد اما روغن شبدر برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی مناسب است و در بسیاری از فرمول های زیبایی میتوان نام آنرا دید ، برای کاهش چین و چروک پوست ، کاهش اکنه ، جای جوش و … می شود ، این روغن حاوی ویتامین های سی و آ است که میتواند برای داشتن پوستی بهتر به شما کمک کننده باشد .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

برای بانوان گرامی که کمبود خون و پلاکت کم دارند استفاده از این محصول توصیه می شود زیرا با افزایش خون و پلاکت آن موجب تصفیه خون و کاهش علائم یائسگی می شود ، وجود آنتی اکسیدان های متفاوت در این روغن از بروز نشانه های سرطان نیز میتواند جلوگیری کند .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن ها و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، سفارش و استعلام قیمت با شماره های زیر در تماس باشید .