روغن شاتره | خرید روغن شاتره | قیمت روغن شاتره | فروش روغن شاتره
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن شاتره

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن شاتره

فواید روغن شاتره

شاه تره گیاهیست علفی که نهایتا به ارتفاغ یک متر میرسد و به آن شاتره میگویند ، این گیاه علفی به صورت خودرو در کناره مزارع کشاورزی رشد می کند و گل هایی کوچک ، سفید و مجتمعی دارد ، از اکثر قسمت هایی که از خاک بیرون است به صورت خوراکی یا استفاده به عنوان خشک شده ، روغن شاتره ، عصاره و … استفاده می شود .

استفاده از شاتره از گذشته مرسوم بوده است و این گیاه توسط بوعلی سینا پزشک معروف ایرانی به منظور بهبود التهابات پوستی نظیر جوش های دوران جوانی ، تبخال و … پیشنهاد شده است و در طب سنتی چینی نیز این محصول را استفاده می کرده اند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

روغن گیاه شاتره از طریق روش پرس سرد از تمامی ارگان های هوایی گیاه گرفته می شود و پس از تصفیه کردن میتوان آنرا مورد استفاده قرار داد ، این روغن به دلیل اینکه با استفاده از روش پرس سرد گرفته می شود تمامی خواص گیاه شاتره را به همراه دارد و میتوان برای درمان بسیاری از بیماری ها از آن استفاده نمود.

 

خواص روغن شاتره :

 

از روغن این گیاه میتوانید برای درمان بسیاری از امراض نظیر بهبود روند هضم ، کاهنده فشار خون ، درمان مشکلات پوستی نظیر اگزما ، کهیر ، جای گزیدگی و … ، بهبود دهنده و درمان کننده مشکلات دهان و دندان ، مرطوب کننده پوست ، ضد اسپاسم ، عرق آور ، تسریع روند درمان بیماری های انگلی و شپش و … استفاده نمود و نتایج بسیار مطلوبی گرفت .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را بدون دخالت واسطه دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید.