روغن سنجد | خرید روغن سنجد | قیمت روغن سنجد | فروش روغن سنجد
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن سنجد

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن سنجد

قیمت روغن سنجد

روغن سجند : سجند میوه ایست بسیار خوش طعم با ظاهری کوچک و طلایی رنگ که به زیتون روسی معروف است ، درخت سنجد بومی کشور های آسیای غربی و روسیه است ، امروزه از این میوه صرفا برای خوردن و لذت بردن استفاده نمی شود و در بسیاری از صنایع داروسازی ، صنایع چوب ، آرایشی و بهداشتی و غذایی نیز از این میوه بهره برداری می شود .

درخت سنجد بلند ، با برگ های نسبتا بیضی شکل  نازک است که در تمامی نقاط شاخه پراکنده شده است و میوه های کوچکی که بین ۱ تا دو سانتی متر است و در اواسط پاییز می رسند ، برخی از درختان سنجد ابلغ هستند و شکوفه آنها عطر شیرینی از خود منتشر می کند که بسیار دل انگیر است .

سنجد دارای خواص بسیار متعدد است که برترین خاصیت آن مسکن بودن آن است ، عصاره و روغن سنجد میتواند در بهبود و تسکین درد در انسان همانند مسکن های شیمیایی عملکرده و تاثیر بسیار مناسبی روی این غبیل مشکلات دارد .

 

خواص روغن سنجد :

روغن سنجد از طریق روش پرس سرد گرفته می شود و پس از روغن گیری تصفیه می شود که حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین آ ، ویتامین ث ، ویتامین ای ، ویتامین کا ، کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم ، آهن ، فسفر ، انتی اکسیدان ها و … است

این روغن بی نظیر باعث کاهش التهابات پوستی و التهابات مفصلی می شود و به دلیل خواص آنتی اکسیدانی خود با سرطان مقابله می کند که بسیار عالی است ، روغن سنجد را میتوان برای سریع تر شدن روند بهبود زخم ها و جای سوختگی استفاده نمود تا هرچه سریع تربهبود یابند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

از این روغن بیشتر در تولید محصولات دارویی استفاده می شود زیرا بسیار غنی از املاح است و میتواند در روند بهبود و درمان بیماری ها کمک کننده و تسریع دهنده باشد .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید محصولات با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .