روغن سرو کوهی | خرید روغن سرو کوهی | قیمت روغن سرو کوهی | فروش روغن سرو کوهی
دسته بندی محصول : دارویی

روغن سرو کوهی

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن سرو کوهی

روغن سروکوهی

اورس یا سرو کوهی نوعی سرو است که نام های متعددی دارد و میتواند تا ارتفاع بسیار زیادی رشد کند ، این گیاه تا چندین سال در شرایط آب و هوایی نا مطلوب و خشک میتواند به راحتی زنده بماند و رشد کند ! برگ این درخت مانند مابقی سرو ها سوزنی شکل است .

به دلیل عمر بالای این درخت در گذشته آنرا نماد جاودانگی میدانستند ، امروزه قطع درخت سرو کوهی در ایران ممنوع است و جزو گونه های گیاه ای است که مورد تجاوز انسان قرار گرفته است ، بیشترین حجم این درخت در استان البرز است اما به صورت تکی در کل ایران یافت می شود که مساحت کلی دو ملیون هکتار است .

این درخت به عنوان درخت روغنی بسیار معروف است و روغن آن بوی تند و تازه دارد که بسیار شبیه به حنا است ! از سرو کوهی در ضد عفونی کردن مکان هایی همچون بیمارستان در گذشته استفاده می شده است و با سوزاندن برگ های آن این کار را انجام میداده اند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

خواص روغن سرو کوهی :

روغن سرو کوهی مدر است  و مانند برگ آن خاصیت ضد عفونی بسیار قدرتمندی دارد که آنرا جزو روغن های تخصصی بسیار خاص میکند ، برای افرادی که درحال ترک اعتیاد هستند مصرف این روغن باعث بهبود خماری می شود و میتواند درد های عضلانی را بهتر نماید .

خاصیت سم ضدایی این گیاه در درمان اعتیاد ، بهبود سرماخوردگی و بیماری های عفونی ، بیماری های التهابی ، بواسیر ، مشکلات پوستی ، آرتروز و زماتیسم ، بهبود درد های قاعدگی و … بسیار عالی و تاثیر گذار است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان به صورت مستقیم است با خرید از ما بهترین قیمت را دریافت نمایید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید با شماره تلفن های موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایید .