روغن زنیان | خرید روغن زنیان | قیمت روغن زنیان | فروش روغن زنیان
دسته بندی محصول : دارویی

روغن زنیان

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زنیان

روغن زنیان

روغن زنیان : زنیان نوعی گیاه است که شامل برگ های شانه و گل های مرکب با تعداد گل زیاد که به رنگ سفید مایل به صورتی است و ظاهری زیبا دارد ، این گیاه یک ساله است و بیشتر در مناطق بیابانی یافت می شود ! این گیاه درمانی است و از دانه های آن در طب سنتی به کرات استفاده شده است ، بوعلی سینا پزشک معروف و محبوب ایرانی استفاده این محصول را برای بهبود مشکلات معده و هضم بهتر غذا پیشنهاد می کرده است .

روغن زنیان از دانه های گیاه زنیان با روش پرس سرد گرفته می شود که خواص بسیار عالی به همراه دارد ، این روغن موجب افزایش متابولیسم بدن شده و سوخت و ساز را افزایش می دهد که موجب کاهش وزن در دراز مدت می شود و برای لاغری بسیار مناسب است همچنین اسید های چرب مضر ندارد .

خواص روغن زنیان :

 

از روغن این گیاه برای درمان درد های مفصلی و عضلانی میتوان به صورت موضعی استفاده کرد ، یکی از بهترین روغن های ماساژ برای رفع اسپاسم های عضلانی و درد ها ، زنیان است ! از این روغن برای تسکین دندان درد و سردرد های عصبی و میگرنی نیز استفاده می کنند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین , فروش روغن آرگان

استفاده از مشتقات گیاه زنیان و یا استفاده مستقیم آن در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است و باعث انقباضات رحم می شود همچنین باعث رقیق شدن خون و کاهش سرعت لخته شدن می شود که باید تا ۲ هفته قبل از عمل های جراحی از این گیاه استفاده ننمایید.

این روغن حاوی مقادیر بالایی از تیمول است که باعث ترشح اسید معده می شود و میتواند سرعت هضم مواد در معده را به صورت معجزه آسایی افزایش دهد ، برای درمان برخی بیماری ها نظیر نفخ ، تهوع و سوءهاضمه از این درمان طبیعی میتوانید بهره ببرید .

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر به صورت مستقیم است ، جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .