روغن زنجبیل | خرید روغن زنجبیل |فروش روغن زنجبیل | قیمت روغن زنجبیل
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن زنجبیل

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زنجبیل

اسانس زنجبیل
روغن زنجبیل

روغن زنجبیل

روغن زنجبیل دارای یک پایه نازک است و به رنگ زرد کمرنگ است و دارای عطر خوشایند تلخ است ، این عطر با توجه به تقطیر و کیفیت زنجبیل مورد استفاده متفاوت است. با این حال، روغن زنجبیل با عطر و طعم فوق العاده گفته می شود از تقطیر ریشه تازه زنجبیل است.

روغن زنجبیل گرم، تند و انرژی بخش، از ریشه زنجبیل ، زیرزمینی عجیب و غریب به نظر می رسد.

یکی از اعضای خانواده گیاه Zingiberaceae این گیاه چند ساله به ارتفاع ۳ تا ۴ فوت رشد می کند، با برگ های کاه شکل تیره، گل های سفید یا سبز مایل به زرد است که به نظر می رسد ارکیده، ۳،۴ و ریزوم های tuberous کوچک با ضخامت یا نازک گوشت ریزوم بسته به انواع مختلف می تواند زرد، سفید یا قرمز باشد.

زنجبیل برای هزاران سال برای خواص دارویی و آشپزی آن، به ویژه در تمدن های باستان چینی، هند و یونان، ارزشمند است. Mahabharata، یک قرن چهاردهم B.C. حماسی سانسکریت هند، حتی یک ظرف گوشتی را که از زنجبیل به عنوان عنصر استفاده می کند توصیف می کند. در پزشکی آیورودا، زنجبیل یک گیاه کلیدی محسوب می شود.

مزایای زنجبیل برای از بین بردن درد امروزه به طور گسترده ای شناخته شده است و در حالی که من ترجیح می دهم با استفاده از زنجبیل تازه (خوراک خام، رنده شده به آب سبزیجات خود و یا چاودار شده)، استفاده از روغن زنجبیل می تواند این مزایای سلامت را نیز به همراه داشته باشد.

هنگامی که به صورت موضعی استفاده می شود، روغن زنجبیل می تواند به کاهش درد و درد و همچنین ترویج گردش خون طبیعی کمک کند.

آروماتراپ همچنین ارزش های آرام بخش و گرم کننده روغن زنجبیل را برای ارزیابی مشکلات گوارشی ارزیابی می کند. در واقع، یکی از محبوب ترین استفاده از روغن زنجبیل، تخفیف هر نوع ناراحتی گوارشی مانند تهوع، سوء هاضمه، اسهال، گاز و حتی بیماری صبح است.

مزایای روغن زنجبیل عمدتا از مونو و سسکوی-ترپنوئید قدرتمند مانند نرال، گرانیال، ۱،۸-cineole، zingiberene، B-bisabolene و B-sesquiphellandrene می باشد. همچنین حاوی a-pinene، B-pinene، camphene، linalool، borneol، y-terpineol، nerol، geraniol و geranyl acetate است.

 

خواص روغن زنجبیل :

  • می تواند معده را راحت کند و بیماری حرکت را کاهش دهد
  • به هضم کمک میکند
  • التهاب بدن را کاهش می دهد
  • یک روش طبیعی برای درمان مشکلات تنفسی است
  • می تواند استرس را کاهش دهد و فعالیت جنسی را بهبود بخشد

 

جهت خرید روغن زنجیبل با کیفیت بالا با ما در تماس باشید .