روغن زعفران | خرید روغن زعفران | قیمت روغن زعفران | فروش روغن زعفران
دسته بندی محصول : دارویی \ غذایی

روغن زعفران

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زعفران

روغن زعفران

روغن زعفران : زعفران گیاهی است بومی ایران زمین و کل دنیا ایران را با نام زعفران مرغوب آن می شناسند ، این گیاه استفاده های متفاوتی دارد و به عنوان رنگ دهنده در غذا به صورت گسترده استفاده می شود !

زعفران در اکثر نقاط ایران کشت می شود و صادرات آن به سراسر جهان مرسوم است زیرا اقلیم اب و هوایی ایران سازگاری خاصی با این گیاه کوچک چند ساله پیدا کرده است و نیاز به آب زیادی ندارد که آنرا بسیار محبوب کرده است .

ابتدا ایران تنها صادر کننده این ماده گرانبها به سراسر جهان بود اما امروزه کشور های شرقی ایران نظیر افغانستان و پاکستان نیز وارد عرصه کشت صنعتی این گیاه شده اند و کشور اسپانیا تبدیل به رقیب پر قدرت در ضمینه صادرات زعفران شده است .

از گیاه زعفران محصولاتی نظیر اسانس زعفران نیز گرفته می شود که در صنایع غذایی و برای طعم و عطر دهنده هایی که مقدار کمی زعفران دارند برای کاهش هزینه ها استفاده می شود .

دیگر محصولات ما : فروش روغن خراطین

گیاه زعفران هم به عنوان خوراکی و هم به صورت دارویی مورد استفاده قرار میگیرد ، استفاده از زعفران موجب شادی و سرخوشی می شود که در بسیاری از داروهای اعصاب و روان گیاهی از این ماده استفاده می شود ، استفاده زیاد این ماده پیشنهاد نمی شود و برای مادران باردار به مقدار کم نیز موجب سقط جنین می شود .

روغن زعفران محصولی است که از رعفران با کیفیت گرفته می شود و به عنوان محصولی بسیار پر ارزش و خاص از آن یاد می شود ! از روغن زعفران به عنوان تقویت کننده جنسی در بین آقایان و بانوان استفاده می شود ، در آقایانی که مشکل نعوظ و انزال زودرس دارند این روغن میتواند بسیار موثر باشد و برای بانوان باعث بهبود قوای جنسی ، بهبود باروری ، بهبود سندروم پیش از قائدگی و … شود .