روغن زردچوبه | خرید روغن زردچوبه | قیمت روغن زردچوبه | فروش روغن زردچوبه
دسته بندی محصول : دارویی

روغن زردچوبه

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زردچوبه

قیمت روغن زردچوبه

روغن زردچوبه : زردچوبه گیاهی است که در هند به صورت گسترده کشت می شود و در اکثر کشور های آسیایی از این گیاه به صورت پودر ادویه به صورت عمده استفاده می شود ، گیاه زردچوبه حاوی خواص متعددی است که آنرا جزو دسته گیاهان خاص قرار می دهد و کشت آنرا به صورت صنعتی بصرفه می کند .

از زردچوبه به صورت های گوناگون میتوان استفاده کرد ، بیشترین استفاده به عنوان ادویه در غذاست اما به صورت دم کرده ها ، روغن و اسانس زردچوبه هم میتوان از این محصول بهره کافی را برد .

این گیاه برای ویژگی های خاصی که دارد در داروهای طب سنتی استفاده می شود و برای درمان بسیاری از بیماری ها نظیر بیماری های کبدی ( تنظیم کننده آنزیم های کبدی ، کبد چرب و دفع سموم کبد) بسیار موثر است اما به همین جا ختم نمیشود !

 

خواص روغن زردچوبه :

 

برخی از خواص این روغن عبارتند از رفع سوءهاضمه ، بهبود بیماری آلزایمر و کند کردن روند زوال عقلی ، کاهش LDL ، بهبود و درمان دیابت و کنترل سطح قند خون ، درمان فشار خون و بیماری های قلبی ، خواص ضد سرطانی ، شاداب کننده ، بهبود دهنده زخم ها و جای سوختگی ، تقویت کننده سیستم دفاعی بدن ، بهبود آکنه و جای جوش ، درمان اگزما و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی .

روغن زردچوبه با روش پرس سرد از گیاه تازه زردچوبه استخراج می شود و پس از استخراج تصفیه می شود ، این روغن در بسیاری از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و برای بسیاری از مشکلات پوستی مناسب است ! روغن این گیاه شناخته شده نیست اما نسبت به خواصی که دارد جزو برترین روغن های موجود در سراسر جهان است .

 

خرید روغن زردچوبه :

 

جهت خرید و یا استعلام قیمت محصولات ما با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما بهترین پیشنهاد را به شما بدهند .