روغن زرده تخم مرغ|خرید روغن زرده تخم مرغ| فروش روغن زرده تخم مرغ| قیمت روغن زرده تخم مرغ
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن زرده تخم مرغ

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زرده تخم مرغ

روغن زرده تخم مرغ
روغن زرده تخم مرغ

روغن زرده تخم مرغ

روغن تخم مرغ که از زرده تخم مرغ تخم مرغ تهیه می شود، یک درمان طبیعی است که می تواند به درمان ریزش مو، شوره سر، خشکی و گرده افشانی کمک کند و همچنین مرطوب کننده پوست و رشد موهای سالم مو است.

  گر شما در حال از دست دادن مو هستید، باید با پزشک خود مشورت کنید. تعدادی از بیماری هایی وجود دارد که ریزش مو ممکن است نشانه ای باشد و مهم است که شما علت ریزش مو را مشخص کنید تا مطمئن شوید که آن را به یک بیماری جدی پزشکی مرتبط نیست بلکه محصول نرمال پیری یا ژنتیک است با این حال، اگر شما به دنبال درمانهای طبیعی برای بهبود سلامت موهایتان هستید، روغن تخم مرغ برای شروع مناسب است.

 

روغن زرده تخم مرغ (همچنین به عنوان روغن تخم مرغ و روغن زرده تخم مرغ شناخته شده است) از زرده تخم مرغ تخم مرغ مشتق شده و شامل مشتقات اسید چرب (به عنوان مثال تری گلیسیرید، لسیتین) و همچنین اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶ است که به احیاء سلول های فولیکول در موهای شما کمک میکند .

علاوه بر این، روغن زرده تخم مرغ حاوی xanthophyll های ضد اکسید کننده، مانند لووتیان و zeaxanthin، که دست انداز پیری زودرس (گرادیان) در موهای شما و ایمونوگلوبولین ها، که باعث التهاب می شود. به عنوان یک جایزه اضافه شده، کلسترول در روغن تخم مرغ به شما می دهد و درخشش به موهای شما و از بین بردن شوره سر کمک میکند .

 

شما می توانید روغن تخم مرغ خود را به سادگی با گرم کردن زرده تخم مرغ بر روی اجاق گاز در یک ظرف تا زمانی که یک روغن تیره رنگ شود ، اطمینان حاصل کنید که روغن قبل از اعمال روی سرتان خنک شود زیرا شما نمی خواهید خود را بسوزانید .

 

شما همچنین می توانید روغن تخم مرغ را با مواد تشکیل دهنده مانند دو قاشق غذاخوری روغن زیتون مخلوط کنید تا ماسک بیشتری ایجاد کنید و کاربرد بیشتری داشته باشید.

 

جهت خرید روغن زرده تخم مرغ با کیفیت بالا با شماره های شرکت در تماس باشید .