روغن زالو | خرید روغن زالو | فروش روغن زالو | خواص و قیمت روغن زالو
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی \ دارویی

روغن زالو

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن زالو

خواص روغن زالو

روغن زالو : زالو نوعی کرم حلقوی است که به عنوان استفاده های درمانی با نام زالودرمانی مورد استفاده است ، زالو دارای ۳ فک و ۳۰۰ دندان ریز است که با استفاده از این دندان ها و بادکش هایی که درون دهان خود دارد میتواند از خون بدن جانداران تغذیه کند ، اکثر زالو ها در آب شیرین هستند اما برخی از آنها در دریاها نیز وجود دارند !

استفاده از زالو به عنوان درمان بیماری ها بسیار دیرینه است و در چین، هندوستان و یونان قدیم رواج یافته و به دیگر نقاط جهان انتشار یافته است . عصر جدید استفاده از زالودرمانی همچنان ادامه دارد و شیوه های جدیدی در استفاده آن پدید آمده است .

روغن زالو یکی از محصولاتی است که با تکنولوژی های امروزی به آن پی برده اند و با خواص بی اندازه آن آشنا هستیم اما میخواهیم در این مقاله به برخی از خاصیت های مفید این روغن اشاره ای بکنیم :

خواص روغن زالو :

افزایش حجم آلت تناسلی : استفاده از روغن زالو برای افزایش حجم آلت تناسلی در آقایان بسیار تاثیر گذار بوده و بسیاری از محقیقین این محصول را معجزه ای برای افزایش سایز میدانند  ، ترکیب این روغن با روغن خراطین میتواند ترکیبی اعجاب انگیر برای شما فراهم آورد .

با استفاده از روغن های زالو و خراطین گردش خون در نواحی جنسی فرد مذکر بیشتر می شود و میتواند موجب افزایش اسپرم سازی و تقویت قوای باروری و جنسی در آقایان شود که بسیار امری مهم است .

برای خانم ها استفاده از روغن زالو باعث سفت شدن و فرم گرفتن سینه ها می شود و علاوه بر این پوست را صاف ، چروک ها را از بین میبرد ! استفاده این روغن موجب کاهش سرماخوردگی در بانوان می شود و زخم های سطحی را با سرعت بیشتری بهبود ببخشد .

 

فروش روغن زالو :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، با خرید از ما بهترین قیمت های بازار را دریافت نمایید .