روغن رزماری |خرید روغن رزماری | فروش روغن رزماری | قیمت روغن رزماری
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن رزماری

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن رزماری

روغن رزماری

رزماری خیلی بیشتر از یک گیاه معطر است که بر روی سیب زمینی و گوشت بره مصرف می شود . رزماری در واقع یکی از قوی ترین گیاهان و اسانس های موجود در این سیاره است!

با داشتن ارزش آنتی اکسیدانی ORAC 117070، رزماری همان قدرت مبارزه باور نکردنی با رادیکال های آزادی را دارد که توت ها نیز داراهستند .

این گیاه همیشه سبز در طبیعت مدیترانه سنتی هزاران سال است که برای بهبود حافظه، تسکین مشکلات گوارشی، تقویت سیستم ایمنی بدن و تسکین درد مورد استفاده است.

 

مزایای روغن رزماری و استفاده از آن به نظر می رسد اثرات ضد سرطان شگفت انگیز و بر روی انواع مختلفی از سرطان کاربرد دارد !

رزماری یک گیاه همیشه سبز کوچک است که متعلق به خانواده نعناع است که شامل اسطوخودوس، ریحان، خردل و مریم گلی است. برگ های آن معمولا در غذاهای مختلف تازه یا خشک شده به طعم استفاده می شود.

اسانس رزماری از برگ و گل سرخ گیاه استخراج می شود. روغن رزماری با یک عطر چوبدار، همیشه سبز مانند به طور معمول به عنوان تقویت کننده و تمیز کننده توصیف می شود.

 

اکثر اثرات مفید سلامتی رزماری به دلیل فعالیت آنتی اکسیدانی بالای ترکیبات اصلی شیمیایی آن، از جمله کارنوزول، اسید کارنوزیک، اسید اور اسولیک، اسید رزمارینیک و اسید کافئیک است.

 

خواص روغن رزماری :

ضد ریزش مو و افزایش مو :

آلوپسی آندروژنتیک، که معمولا به عنوان التهاب الگوی مردانه یا طاسی الگوی زن شناخته می شود، نوعی از ریزش مو است که به نظر می رسد مربوط به ژنتیک و هورمون جنسی است !

یک محصول جانبی تستوسترون به نام دی هیدروتستوسترون (DHT) شناخته شده است که به فولیکول های مو حمله می کند که باعث ریزش موی دائمی می شود که برای هر دو جنس مشکل است، اما مخصوصا برای مردان که تستوسترون بیشتری نسبت به زنان تولید می کنند.

رزماری باعث تنطیم این هورمون ها میشود و از تاسی مو ها جلوگیری میکند !

سعی کنید درمان موهای زیتون روغن با رزماری و لواجی، یا همچنین می توانید از دستور العمل شامپو نعناع رزماری خانگی خود استفاده کنید، که یکی دیگر از راه های عالی برای ترکیب رزماری به منظور رویش پوست و افزایش مو است.

 

بهبود حافظه :

در کتاب هملت شکسپیر به فواید بهبود حافظه به صورت مستقیم اشاره شده است و همینطور از بین دانشمندان یونان برای افزایش حافظه خود در هنگام گرفتن امتحانات، توانایی ذهنی تقویت رزماری برای هزاران سال شناخته شده است.

 

تقویت کبد :

روغن رزماری به طور سنتی برای توانایی خود برای کمک به شکایت های دستگاه گوارش مورد استفاده قرار می گیرد همچنین پاک کننده و تقویت کننده کبد فوق العاده است. این یک گیاه شناخته شده برای اثرات قرمز و محافظت از هپاتو است.

 

کاهش کورتیزول :

روغن رزماری باعث کاهش کورتیزول درون خون میشود و همچنین برای از بین بردن رادیکال های آزاد مناسب است .

 

مبارزه با سرطان :

روغن رزماری علاوه بر داشتن آنتی اکسیدان غنی، رزماری همچنین برای خواص ضد سرطان و ضد التهابی آن شناخته شده است. یکی از اجزای اصلی فعال رزماری، کارنوزول است. کارنوسول برای داشتن املاح ضد سرطان در پروستات، پستان، پوست، لوسمی و سرطان روده بزرگ با نتایج امیدوارانه مورد ارزیابی قرار گرفته است.

به نظر می رسد کارنوزول “یک سمیت انتخابی” نسبت به سلول های سرطانی در مقابل سلول های غیر تومور ژنیک و در هنگام تزریق به حیوانات به خوبی عمل میکند .

 

جهت خرید روغن رزماری با کیفیت بالا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید .