روغن دم اسب | خرید روغن دم اسب | قیمت روغن دم اسب | فروش روغن دم اسب
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن دم اسب

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن دم اسب

خرید روغن دم اسب

وقتی نام دم اسب را می شنوید اشتباها به دم حیوان اسب فکر میکنید اما دم اسب نام گیاهی است دارویی ، ارایشی بهداشتی که بسیار مقوی است و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد .

این گیاه به صورت گسترده در تزئین باغ ها و کناره جاده هایی که هوای منطقه آن مرطوب باشد بسیار یافت می شود که از تمامی قسمت های بیرون از خاک آن برای تولید داروهای گیاهی استفاده می شود ، این گیاه جزو گیاهان بهاری است و در بهار شروع به رشد می کند و در تابستان رشد خود را به پایان می رساند .

 

خواص روغن دم اسب :

 

روغن دم اسب به دلیل خاصیت تقویتی برای استخوان و بافت های ناخن در لوازم ارایشی و بهداشتی بسیار معروف است ، این روغن حاوی مقادیر بسیار زیادی از سیلسیوم است که میتواند کیفیت استخوان ، تاندون ها و لیگامنت ها می شود .

برای افرادی که از پوکی استخوان و پیری رنج می برند میتوانند از این روغن استفاده کنند تا استخوان هارا تقویت کرده و کلسیم آنرا تثبیت کند .

 

این گیاه موجب ادرار اوری می شود و میتواند به کاهش احتباس آب در بدن بخصوص در نواحی شکمی کمک کند ، این خاصیت گیاه موجب کاهش بروز مشکلات دستگاه ادراری می شود و میتواند به دفع سنگ کلیه به صورت طبیعی بسیار تاثیر گذار باشد .

همچنین برای بهبود عفونت های مجاری ادراری ، پروستات و کیست از این گیاه به صورت دمنوش استفاده نمود .

دیگر محصولات ما : قیمت روغن خراطین

به منظور بهبود کیفیت مو از روغن گیاه دم اسب میتوان استفاده نمود ، سیلیکای موجود در روغن دم اسب میتواند از بروز موخوره در پایین موها جلوگیری کند ، برای شوره سر و کچلی میتوان از روغن این گیاه استفاده کرد و یا از شامپو هایی که حاوی گیاه دم اسب استفاده کنید .

استفاده از دمنوش ها (دم کرده) این گیاه میتواند بر روی پوست ، مو و ناخن نیز تاثیر گذار باشد و کیفیت آنرا بهبود بخشیده و سرعت رشد آنرا نیز افزایش دهد .