روغن خرگوشک | خرید و قیمت روغن خرگوشک | خواص روغن خرگوشک
دسته بندی محصول : آرایشی بهداشتی

روغن خرگوشک

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن خرگوشک

فروش روغن خرگوشک

روغن خرگوشک : خرگوشک نام گیاهی علفی و یک ساله است که به آن گیاه ماهور نیز گفته می شود ، علت نام گذاری آن به خرگوشک برگ های آن است که شباهت بسیاری به گوش های خرگوش دارد ! این گیاه بومی اروپا و قاره آسیا است که در مناطق شمال غربی و غرب ایران نیز می روید . نهایت ارتفاع این گیاه به ۲ متر می رسد و گونه های مختلفی غالب بر ۳۰۰ نوع دارد که ۱۰ الی ۱۵ درصد آن در ایران یافت شده است .

 

روغن ماهور از قسمت های مختلف گیاه خرگوشک مانند گل ، ساقه و ریشه گرفته می شود ! گل های این گیاه در اواخر تابسان می رویند و رشد آن نیاز به آب و هوای مطلوب و خاک شنی مصاعد دارد . این روغن در دسته روغن های تخصصی دارویی قرار دارد و طبیبان سنتی از گذشته تا به امروز از این روغن خاص استفاده می کنند.

 

خواص روغن خرگوشک :

 

این روغن فوق العاده حاوی کبالت ، کرومیوم ، نیاسین ، سیلیکون ، کلسیم ، منیزیم ، سدیم و ویتامین های آ و ث است که برای مصارف موضعی بدست می آید ! این مایع میتواند در رشد موهای ابرو و مژه بسیار تاثیر گذار باشد و از ریزش بیش از حد آن جلوگیری کند همچنین برای آقایانی که ریزش مو وراثتی یا استرسی دارند مصرف این روغن بر روی کف سر بسیار موثر است .

دیگر محصولات ما :  فروش روغن آرگان

این روغن در درمان درد های مفصلی و رماتیسمی بسیار موثر عمل کرده و میتواند تسکین دهنده مناسبی باشد همچنین برای بهبود جای سوختی ، زخم های عمقی و التهابات پوستی می توان از این محصول بهره برد .

 

خرید روغن خرگوشک :

 

تیم بازرگانی آرگان اویلا واردکننده انواع روغن های تخصصی از برترین برند های موجود در سراسر جهان است ، جهت خرید با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید .