روغن خرزهره | فروش روغن خرزهره | خرید روغن خرزهره | قیمت روغن خرزهره
دسته بندی محصول : دارویی

روغن خرزهره

تلفن تماس : 09120857730 - 09191425020

فروش / استعلام قیمت : روغن خرزهره

خرید روغن خرزهره

روغن خرزهره : خرزهره گیاهی است زینتی که در طیف رنگی گسترده ای یافت می شود اما رنگ اصلی آن صورتی مایل به قرمز است ، این گیاه به منظور تزئین در پاک ها و باغ ها کاشته می شود .

خرزهره گیاهی است سمی که مسمومیت با آن موجب بروز افزایش یا کاهش ضربان قلب می شود که بسیار کشنده است ! در صورت مسمومیت با گل خرزهره سریعا به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز دارو یا شستشوی معده از مرگ حتمی جلوگیری شود .

استعمال این گیاه به صورت خوراکی موجب بروز مشکلات متعدد می شود اما استمال خارجی آن ایرادی ندارد ، از قسمت های مختلف گیاه خرزهره روغنی گرفته می شود که برای درمان و یا بهبود برخی بیماری ها بسیار مفید است .

از روغن خرزهره برای بهبود درد های مفصلی ، مخصوصا درد زانو میتوان استفاده کرد ، این روغن باعث کاهش درد های عضلانی در بدن انسان نیز می شود و سرعت جذب بالایی دارد که به سرعت عمل میکند .

دیگر محصولات ما : فروش روغن آرگان

میتوان از عصاره یا روغن خرزهره در بهبود در های سیاتیکی ، رماتیسمی و کمردرد های عضلانی استفاده کرد این ماده هم خاصیت مسکن و هم خاصیت درمانی دارد .

از روغن این گیاه برای درمان کچلی استفاده می شود ، این روغن موجب از بین رفتن ویروس ها و باکتری های ایجاد کننده کچلی بر روی سر می شود و برای درمان این بیماری بسیار مناسب است .

تیم بازرگانی آرگان اویلا وارد کننده انواع روغن های تخصصی و اسانس های پودری و روغنی از برترین برند های معتبر در سراسر جهان به صورت مستقیم است ، با خرید از ما بهترین قیمت هارا بدون واسطه از ما بخواهید .

جهت مشاوره ، استعلام قیمت و یا خرید محصولات با شماره تلفن های درج شده در بالای سایت اقدام نمایید .